Kobieta utonęła w zbiorniku wodnym. W sprawie trwa śledztwo
pixabay.com/cocoparisienne
Autor - 25 Czerwca 2020

W zbiorniku wodnym znaleziono zwłoki 47-latki. Wiele szczegółów pozostaje zagadką

Kobieta, będąca mieszkanką Wolsztyna utonęła w zbiorniku wodnym. Zwłoki 47-latki zostały odnalezione na terenie jednej z prywatnych firm w Gościeszynie w Wielkopolsce. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Kobieta, która zajmowała się ochroną terenu jednej z prywatnych firm w Gościeszynie w Wielkopolsce, została odnaleziona martwa w zbiorniku wodnym. Niestety wciąż nie wyjaśniono, co dokładnie wydarzyło się na terenie firmy.

Zwłoki 47-letniej kobiety zostały odnalezione we wtorek 23 czerwca na terenie jednej z firm, która zajmuje teren po byłym zakładzie PGR. Policja ustaliła, że zmarła była mieszkanką Wolsztyna. Śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci kobiety prowadzi prokuratura.

Napój z rokitnika potrafi czynić cuda. Bez problemu przygotujesz go w domuNapój z rokitnika potrafi czynić cuda. Bez problemu przygotujesz go w domuCzytaj dalej

Kobieta utonęła w zbiorniku wodnym. W sprawie trwa śledztwo

Do makabrycznego odkrycia doszło we wtorek 23 czerwca. O zdarzeniu jako pierwszy poinformował portal wlkp112.pl. W zbiorniku wodnym znajdującym się na terenie jednej z prywatnych firm znaleziono zwłoki 47-latki.

- Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy informację o znalezieniu zwłok kobiety, które znajdowały się w zbiorniku wodnym na terenie dawnych zabudowań folwarcznych w Gościeszynie - powiedział PAP oficer prasowy KPP w Wolsztynie asp. sztab. Wojciech Adamczyk.

Ustalono, że ofiara to mieszkanka pobliskiego Wolsztyna. Jak podaje portal o2.pl, na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca, jak również oględziny zwłok.

- Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie około godziny 21:30. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon 47-letniej mieszkanki Wolsztyna - przekazał w rozmowie z "SE" asp.sztab. Wojciech Adamczyk, rzecznik prasowy KPP w Wolsztynie.

Na miejscu zdarzenia pracowały także dwa zastępy straży pożarnej. Obecnie sprawą zajmuje się prokuratura, która wyjaśnia okoliczności tego makabrycznego zdarzenia. W piątek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli określić dokładną przyczynę zgonu 47-letniej kobiety.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mógł poradzić sobie z wyśmiewaniem. Nie żyje bohater "Pamiętników z wakacji"

2. Biedronka wzywa swoich klientów. Mogą odzyskać część pieniędzy z nienaliczonego rabatu, który im się należał

- Biegły obecny na miejscu ujawnienia zwłok i dokonujący ich oględzin nie stwierdził obrażeń zewnętrznych świadczących, że do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie - powiedział "SE" prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Na ten moment nie są znane okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ustalono jednak, że kobieta zajmowała się ochroną terenu. Nie wiadomo, czy była ona pracownikiem zakładu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  2. Pogrzeb Emila Karewicza. Padły słowa, których nikt nigdy się nie spodziewał, prezydent również skomentował
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Wujek Adama Małysza nagle przekazał informacje o zdrowiu mistrza. Ważne słowa członka rodziny byłego skoczka

Następny artykuł