Kobieta jest w ciąży od 13 lat. Urodziła już dziewięcioro dzieci
pixabay.com/Free-Photos
Autor Barbara Bujar - 28 Czerwca 2020

Kobieta jest w ciąży od 13 lat. W sieci stała się prawdziwą gwiazdą

Kobieta ma 35 lat i dziewięcioro dzieci. Od prawie 13 lat ciągle zachodzi w ciążę i jest z tego dumna. W ostatnim czasie coraz chętniej dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad tysiąc osób. Wytrzymałość 35-latki zadziwia.

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Oczekiwanie na dziecko wiąże się jednak z wieloma wyrzeczeniami, a kolejne miesiące przynoszą często bolesne dolegliwości. Przyszłe mamy są zazwyczaj zmęczone i potrzebują większego odpoczynku. Niekiedy nie wyobrażają sobie, aby po urodzeniu pierwszego dziecka od razu planować drugie. Dla influencerki Satu Nordling Gonzales nie stanowi to jednak żadnego problemu. Kobieta w ciągu trzynastu lat urodziła dziewięcioro dzieci.

Nastolatek zrzucił 6-letniego chłopca z 10. piętra. Zapadł wyrokNastolatek zrzucił 6-letniego chłopca z 10. piętra. Zapadł wyrokCzytaj dalej

Kobieta rodzi dzieci od 13 lat i nadal nie ma dość. W internecie jest o niej coraz głośniej

Jak podaje portal webniusy.pl, Satu Nordling Gonzales ma 35 lat i pochodzi z Finlandii. W swoim ojczystym kraju mieszka ze swoim mężem, który jest Urugwajczykiem. Niedawno para powitała na świecie swoje dziewiąte dziecko. Kobieta jest dumna ze swojego życia i chętnie chwali się nim w internecie. Prowadzi swojego bloga i profil na Instagramie. Zainteresowanych obserwatorów przybywa z dnia na dzień.

Satu jest podziwiana za swój odmienny tryb życia. Zdjęcia, które publikuje przedstawiają jej pociechy, a także ją samą. Na żadnej fotografii nie można zobaczyć zmęczenia. 35-latka najwyraźniej dobrze znosi wszystkie swoje ciąże i nie zamierza poprzestać na urodzeniu dziewiątego dziecka. Wiadomo też, że w intensywnym macierzyństwie ogromnie wspiera ją jej mąż, Andreas.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy niewydolności serca. Niebezpieczna choroba, którą ma już ponad milion Polaków

2. Rząd prze do przodu w związku z nowym podatkiem. Minister finansów coraz bardziej się z nim spieszy

Dzięki swojej matczynej roli Finlandka stała się gwiazdą internetu. Ludzie szanują jej wytrzymałość, ale przede wszystkim ogromne serce. Satu swoją miłość przelewa na wszystkie swoje pociechy, a one, widać, że są szczęśliwe. Do tej pory kobieta urodziła 3 synów i 6 córek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  2. Masz konto w PKO BP albo ING Banku Śląskim? Pieniądze znikają z kont, klienci muszą być bardzo ostrożni
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości

Następny artykuł