Kobieta zmarła 2 tygodnie przed ślubem. Wybranek wkrótce znalazł na jej telefonie zdjęcie, które sprawiło, że zalał się łzami

kobieta zmarła przed ślubem
unsplash Jaclyn Moy
Autor Klaudia Gaicka28.11.2020

John nie mógł sobie poradzić ze stratą ukochanej kobiety. Pomogło mu pewne zdjęcie, które sprawiło, że w końcu poczuł się lepiej. Zobaczył olśniewająco piękną Michelle w sukni ślubnej.

Michelle była kobietą marzeń Johna. Kiedy dwa tygodnie przed ślubem los w postaci ciężkiej choroby postanowił mu ją odebrać, mężczyzna nie był w stanie normalnie żyć. Historię tej pięknej miłości przedstawił portal Popularne.pl.

Ślub mógł się odbyć już lata temu, ponieważ para pierwszy raz zakochała się w sobie jeszcze w liceum. Byli wtedy nierozłączni, jednak wraz z końcem szkoły, zakończył się także ich związek.

Eksperci ostrzegają przed śmiertelnym zagrożeniem dla dzieci. Każdy rodzic powinien o nim widziećEksperci ostrzegają przed śmiertelnym zagrożeniem dla dzieci. Każdy rodzic powinien o nim widziećCzytaj dalej

John nie mógł sobie poradzić ze stratą ukochanej kobiety. Pomogło mu pewne zdjęcie

Dopiero po 8 latach los znów ich ze sobą połączył. Dla obojga z nich było to niesamowite. Nie sądzili, że jeszcze kiedyś stworzą tak piękną parę. Kiedy znów się spotkali, stwierdzili, że tak naprawdę nigdy nie przestali się kochać.

Para zaczęła planować ślub, niestety choroba pokrzyżowała im plany. Zakochana kobieta usłyszała straszną diagnozę, był to nowotwór. Para wzięła w pośpiechu ślub cywilny, jednak kościelnego już nie udało im się doczekać.

- Po tym, jak się udało, zaplanowaliśmy ślub kościelny, jednak nie mogliśmy go już wziąć… Michelle zmarła na 2 tygodnie przed planowaną datą - napisał John w pożegnalnym wpisie na Facebooku.

Kobieta zmarła dwa tygodnie przed planowanym terminem ślubu kościelnego. Jej mąż John nie mógł się z tym pogodzić. Jest pewien tego, że to właśnie Michelle, była jego miłością życia.

Chcąc uczcić jej pamięć, mężczyzna stworzył stronę na Facebooku, na której publikował materiały na ich temat. Opowiedział również o niesamowitym zdjęciu, które odkrył, przeglądając telefon żony.

Dzisiaj grzeje:
1.Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
2.Policja w mieszkaniu księdza znalazła kobietę. Więził ją przez 12 lat, druzgocące, w jakich warunkach żyła
3.Właśnie potwierdzono tragiczne informacje. Nie żyje prawdziwa legenda, wielu Polaków dużo mu zawdzięcza
4.3 razy chciała dostać się do lekarza, za każdym przekładano wizytę. Podczas teleporady usłyszała, że zostało jej 6 miesięcy życia

GIS wycofuje niektóre suszone kiełbasy z popularnego supermarketu. Mogą zawierać pałeczki salmonelliGIS wycofuje niektóre suszone kiełbasy z popularnego supermarketu. Mogą zawierać pałeczki salmonelliCzytaj dalej

– To moja żona. W swojej sukni ślubnej. Sukni, w której nigdy jej nie widziałem. Pobraliśmy się jedynie w urzędzie kilka dni przed jej pierwszą planowaną operacją. Zrobiliśmy to, aby jak najszybciej zostać małżeństwem, bo nie wiedzieliśmy, czy przeżyje – zaczął John.

To niezwykłe, ponieważ zdjęcie w pewien sposób pomogło uporać się Johnowi ze stratą ukochanej kobiety. Chociaż nie pochodziło ono wprost ze ślubnego kobiercu, sprawiło, że poczuł się lepiej.

– Mam w sobie tyle żalu… Nie miałem okazji widzieć jej, jak wchodzi do kościoła… Jednak to zdjęcie również jakoś mnie pocieszyło. Wiem, że przynajmniej miała na sobie tę swoją wymarzoną, białą suknię. Zdążyła ją wybrać – wyjaśnił mąż.

Profesor Fal o najnowszych odkryciach. Profesor Fal o najnowszych odkryciach. "Coś zmieniło się w przebiegu wirusa"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Uwaga, od dziś od 19:00 żółty alert dla 14 województw. Może być niebezpiecznie, lepiej przełożyć wszelkie wyjazdy
  2. Gracze zamówili PlayStation 5 na eBayu. Osłupieli gdy sprawdzili zawartość paczek
  3. Pojawiają się, gdy przeszliśmy COVID-19 bezobjawowo. Sygnały wysyłane przez organizm po walce z koronawirusem
  4. Całą noc musiał spędzić w karetce. Wstrząsająca relacja pacjenta
  5. Wspiera układ odpornościowy i poprawia pracę żołądka. Prosty, domowy przepis na zakwas z imbiru
  6. Tragiczny wypadek w łódzkim. Łoś wyskoczył mu przed maskę, kierowca nie zdążył zahamować. Nie żyje pasażer
  7. Natalia Siwiec nagle wparowała do pokoju, w łóżku czekała na nią przykra niespodzianka. Od razu złapała za telefon

Następny artykuł