Kobieta uprawiała seks z własnym synem
pixabay.com/Free-Photos
Autor Barbara Bujar - 29 Sierpnia 2020

Kobieta przyłapana w łóżku z własnym synem. Zaskakującego odkrycia dokonała żona

Kobieta uprawiała seks z własnym synem. Szokującego odkrycia dokonała żona mężczyzny, która niespodziewanie wróciła do domu i nakryła ich w łóżku. Natychmiast wezwała policję. Przyłapana para została zatrzymana przez funkcjonariuszy i usłyszała już odpowiednie zarzuty. Oboje odpowiedzą przed sądem za złamanie zakazu zawierania związków kazirodczych.

Kobieta została przyłapana w łóżku z własnym synem. Taki widok wprawił w osłupienie żonę mężczyzny, która wróciła do domu wcześniej, niż miała w planach. 43-latek i jego 64-letnia matka najwyraźniej nic nie robili sobie z zakazu zawierania związków kazirodczych, który w wielu krajach świata jest surowo przestrzegany. Kilka lat temu opinią na temat podobnych zbliżeń podzielili się niemieccy etycy. Jak informował wtedy Newsweek, jednym z głównych powodów wprowadzenia takiego ograniczenia jest fakt, że dzieci spokrewnionych par często rodzą się z poważnymi wadami.

Eksperci powołali się na przypadek Patricka Stubinga i Susan Karolewski, którzy mają wspólnie czworo potomków. Niestety, tylko jedno z nich przyszło na świat zdrowe. Dwoje urodziło się z poważnymi uszkodzeniami umysłowymi i fizycznymi, natomiast u kolejnego stwierdzono wadę serca. Aby uniknąć podobnym przypadków, wiele państw nie zgadza się na zawieranie par między spokrewnionymi osobami. Za złamanie obowiązującego zakazu Patrick trafił do więzienia. Teraz podobna przyszłość czeka matkę i syna z Fitchburga w stanie Massachusetts.

Porażający zwrot w sprawie morderstwa Adamowicza. Stefan W. zostanie osądzony?Porażający zwrot w sprawie morderstwa Adamowicza. Stefan W. zostanie osądzony?Czytaj dalej

Kobieta uprawiała seks z własnym synem. Obojgu grozi do 20 lat pozbawienia wolności

Jak donosi popularne.pl, do szokującego zbliżenia między 64-letnią matką i jej 43-letnim synem doszło w ich wspólnym domu w Fitchburgu w stanie Massachusetts. Razem z nimi mieszkała tam żona mężczyzny, która pamiętnego dnia musiała wyjść. Nie spodziewała się, że gdy wróci, zastanie męża w łóżku z własną matką. Kiedy ich zobaczyła, nie chciała słuchać żadnych wyjaśnień i natychmiast wezwała policję. Wiedziała bowiem, że w Massachusetts kazirodztwo jest surowo zabronione.

Przyłapani zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy i poproszeni o złożenie wyjaśnień w prawie złamania zakazu. Zarówno 64-letnia Cheryl Lavoie, jak i jej 43-letni syn tłumaczyli, że do zbliżenia doszło między nimi po raz pierwszy. Jak twierdzili, wcześniej nie odczuwali względem siebie pociągu seksualnego.

- Nie wiem. To się po prostu stało - stwierdził mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wydało ważną wiadomość dla wszystkich uczniów. Warto o nim pamiętać
2. Ledwo zatwierdzili jeden, a już szykuje się następny podatek. Kluczową datą 1 września

Matka z synem zostali przyłapani na gorącym uczynku w maju tego roku. Trzy miesiące później sąd postawił im oficjalny zarzut kazirodztwa. W związku z tym obojgu grozi kara nawet do 20 lat pozbawienia wolności. Na razie sąd nałożył na nich zakaz zbliżania się do siebie. Termin rozprawy, podczas której zapadnie wyrok, ustalono na 27 października. Oboje oskarżeni wciąż nie przyznają się do winy, twierdząc przy tym, że seks był tylko jednorazowym incydentem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Powrót do szkoły. W podstawówce odwołano apel, zamiast niego będzie msza w kościele
  2. Magdalena Ogórek przeszła osobisty dramat. Niewielu ma świadomość, co się wydarzyło
  3. Wydano ostrzeżenia drugiego stopnia. Zagrożenie dla zdrowia i życia
  4. Koronawirus w szpitalu. Natychmiast wstrzymano przyjęcia pacjentów
  5. Druga fala koronawirusa i kolejny lockdown? Szef Kancelarii Premiera wyjaśnił, jakie plany ma rząd
  6. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Następny artykuł