Kobieta pracująca w portalu Women's Health przez miesiąc piła ocet jabłkowy. Efekty okazały się zaskakujące
unsplash.com/ MikeGoad
Autor Aneta Młodawska - 30 Czerwca 2020

Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące

Kobieta, która przez miesiąc codziennie piła ocet jabłkowy zauważyła zdumiewające zmiany w swoim organizmie. Choć miesięczna kuracja nie przyniosła efektów w postaci straconych kilogramów i mniejszego apetytu, pacjentka zauważyła wiele innych korzyści.

Kobieta pracująca jako dziennikarka w portalu Women's Health postanowiła przez miesiąc pić ocet jabłkowy. Efekty kuracji okazały się zaskakujące. Choć kobieta spodziewała się zauważenia u siebie popularnych efektów picia soku jabłkowego, takich jak zmniejszenie apetytu czy utrata kilogramów, nic takiego nie nastąpiło.

Ocet jabłkowy znacznie jednak wpłynął na pracę układu pokarmowego dziennikarki. Poprawie uległa przede wszystkim praca jelit. Jak wspomina dziennikarka, po zastosowaniu kuracji minęło kilka nieprzyjemnych objawów ze strony układu pokarmowego.

Lady Gaga ze wzruszeniem opowiedziała o swojej chorobie. Jej problemy wstrząsnęły milionami fanów z całego świataLady Gaga ze wzruszeniem opowiedziała o swojej chorobie. Jej problemy wstrząsnęły milionami fanów z całego świataCzytaj dalej

Kobieta pracująca w portalu Women's Health przez miesiąc piła ocet jabłkowy. Efekty okazały się zaskakujące

Kristin Canning z portalu Women's Health zdecydowała się na miesięczną kurację octem jabłkowym. Dziennikarka piła każdego ranka mieszankę octu z wodą. Chociaż ocet ma specyficzny smak, Kristin przypadł do gustu. Kobiecie odpowiadała kwaskowatość napoju i jabłkowy aromat. Żeby pamiętać o codziennym piciu mieszanki, Kristin ustawiła butelkę w widocznym miejscu na blacie w kuchni.

Jak podaje portal parenting.pl, ocet jabłkowy to naturalny środek konserwujący. Badania wykazały, że może korzystnie działać na zdrowie cukrzyków. Niektórzy spożywają go, aby wspomóc proces odchudzania.

Ocet okazał się dla Kristin interesującym urozmaiceniem smaku wody. Kobieta zauważyła także dobroczynny wpływ na jej organizm. Czuła się bardziej spragniona, a dzięki temu lepiej nawadniała swój organizm. Ponieważ zwiększyło się jednocześnie wydalanie moczu, organizm oczyszczał się z toksyn.

Wbrew opiniom o wpływie octu na odchudzanie, u Kristin nie zmniejszył się apetyt. Nawet wzmożone spożywanie wody nie spowodowało, że jadła mniej niż zwykle. Po miesiącu picia octu okazało się, że Kristin także ważyła tyle samo. Dziennikarka zauważyła jednak poprawę funkcjonowania jelit i regulację pracy całego układu pokarmowego. Kristin wspomina, że dzięki kuracji octem wzdęcia i bóle brzucha minęły.

Dzisiaj grzeje: 1. 18-latka uskarżała się na bóle głowy i mdłości. Nie udało się jej uratować

2. Zakup tych marek aut lepiej przemyśl dwa razy. Na 100 aut nawet 250 zgłoszonych problemów

Dziennikarka każdego ranka biegała i gimnastykowała się, dlatego na własnej skórze przekonała się, że lepiej nie spożywać octu jabłkowego przed ćwiczeniami. Ruch powodował uczucie refluksu i pieczenia w przełyku po occie.

Po miesiącu kuracji Kristin przestała pić codziennie ocet jednak stwierdziła, że nie żałuje podjętego wyzwania. Chwali ocet jako urozmaicenie w kuchni i wciąż sporadycznie go spożywa. Dodaje go dla smaku do warzyw i mięs.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  2. Tysiące Polek i Polaków otrzymało druzgocące rachunki. "Myślałem, że oszczędzę czas i pieniądze"
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Jego poprzedni pojedynek oglądał cały świat. Mini Majk przygotowuje się do kolejnej walki Fame MMA?

Następny artykuł