Kobieta pracująca w portalu Women's Health przez miesiąc piła ocet jabłkowy. Efekty okazały się zaskakujące
unsplash.com/ MikeGoad
Autor - 26 Lipca 2020

Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące

Kobieta, która przez miesiąc codziennie piła ocet jabłkowy zauważyła zdumiewające zmiany w swoim organizmie. Choć miesięczna kuracja nie przyniosła efektów w postaci straconych kilogramów i mniejszego apetytu, pacjentka zauważyła wiele innych korzyści.

Kobieta pracująca jako dziennikarka w portalu Women's Health postanowiła przez miesiąc pić ocet jabłkowy. Efekty kuracji okazały się zaskakujące. Choć kobieta spodziewała się zauważenia u siebie popularnych efektów picia soku jabłkowego, takich jak zmniejszenie apetytu czy utrata kilogramów, nic takiego nie nastąpiło.

Ocet jabłkowy znacznie jednak wpłynął na pracę układu pokarmowego dziennikarki. Poprawie uległa przede wszystkim praca jelit. Jak wspomina dziennikarka, po zastosowaniu kuracji minęło kilka nieprzyjemnych objawów ze strony układu pokarmowego.

Są komunikaty Ministerstwa dot. wzrostu zachorowań. Dotyczą II fali epidemii, wakacji i ognisk zakażeńSą komunikaty Ministerstwa dot. wzrostu zachorowań. Dotyczą II fali epidemii, wakacji i ognisk zakażeńCzytaj dalej

Kobieta pracująca w portalu Women's Health przez miesiąc piła ocet jabłkowy. Efekty okazały się zaskakujące

Kristin Canning z portalu Women's Health zdecydowała się na miesięczną kurację octem jabłkowym. Dziennikarka piła każdego ranka mieszankę octu z wodą. Chociaż ocet ma specyficzny smak, Kristin przypadł do gustu. Kobiecie odpowiadała kwaskowatość napoju i jabłkowy aromat. Żeby pamiętać o codziennym piciu mieszanki, Kristin ustawiła butelkę w widocznym miejscu na blacie w kuchni.

Jak podaje portal parenting.pl, ocet jabłkowy to naturalny środek konserwujący. Badania wykazały, że może korzystnie działać na zdrowie cukrzyków. Niektórzy spożywają go, aby wspomóc proces odchudzania.

Ocet okazał się dla Kristin interesującym urozmaiceniem smaku wody. Kobieta zauważyła także dobroczynny wpływ na jej organizm. Czuła się bardziej spragniona, a dzięki temu lepiej nawadniała swój organizm. Ponieważ zwiększyło się jednocześnie wydalanie moczu, organizm oczyszczał się z toksyn.

Wbrew opiniom o wpływie octu na odchudzanie, u Kristin nie zmniejszył się apetyt. Nawet wzmożone spożywanie wody nie spowodowało, że jadła mniej niż zwykle. Po miesiącu picia octu okazało się, że Kristin także ważyła tyle samo. Dziennikarka zauważyła jednak poprawę funkcjonowania jelit i regulację pracy całego układu pokarmowego. Kristin wspomina, że dzięki kuracji octem wzdęcia i bóle brzucha minęły.

Dzisiaj grzeje: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Szumowski zapowiada możliwy powrót maseczek. Zdradził nawet, kiedy będziemy musieli je ponownie założyć
3. Bill Gates obala teorie spiskowe na swój temat. Stanowcza odpowiedź miliardera

Dziennikarka każdego ranka biegała i gimnastykowała się, dlatego na własnej skórze przekonała się, że lepiej nie spożywać octu jabłkowego przed ćwiczeniami. Ruch powodował uczucie refluksu i pieczenia w przełyku po occie.

Po miesiącu kuracji Kristin przestała pić codziennie ocet jednak stwierdziła, że nie żałuje podjętego wyzwania. Chwali ocet jako urozmaicenie w kuchni i wciąż sporadycznie go spożywa. Dodaje go dla smaku do warzyw i mięs.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Amstaff był bity i wykorzystywany w nieludzki sposób, potrzebuje pomocy. Właśnie ujawniono jeden z najstraszniejszych przypadków znęcania się nad zwierzęciem w ostatnim czasie;
  4. Wszyscy myśleli, że to zwykłe przeziębienie. 9-latek odszedł kilka dni po zdiagnozowaniu
  5. W popularnym serze wykryto listerię i gronkowce. GIS ostrzega, aby go nie jeść, jest niebezpieczny dla zdrowia
  6. Niebezpieczny składnik wykryty w dezynfekujących żelach do rąk. Można nawet od niego oślepnąć
  7. Spłonął dom wyremontowany w programie "Nasz nowy dom". "Nie zostawimy ich w potrzebie", obiecuje Katarzyna Dowbor

Następny artykuł