Kobieta otworzyła drzwi nieznajomemu, który chciał wręczyć jej kwiaty. Chwilę później zaczął się prawdziwy horror

kobieta oblana klejem
fot. https://unsplash.com/ Daniel Tseng
Autor Natalia Niewczas31.07.2020

Kobieta była w domu z synem. Nie spodziewała się, że miły, spokojnie zapowiadający się dzień przyniesie ze sobą niespodziewany, wyjątkowo nieprzyjemny zwrot akcji. Chociaż trudno to sobie wyobrazić, spotkał ją scenariusz rodem z brutalnego thrillera.

Kobieta nie była świadoma nadchodzącego zagrożenia. Spędzała dzień w domu w towarzystwie ośmioletniego syna. Traumatyczna historia zaczęła się niewinnym odgłosem pukania do drzwi. Otworzyła je - jak okazało się później, popełniła duży błąd.

Ponad 800 osób trafiło do szpitala po zjedzeniu kebaba. Niestety 5-latek nie przeżyłPonad 800 osób trafiło do szpitala po zjedzeniu kebaba. Niestety 5-latek nie przeżyłCzytaj dalej

Kobieta miała tylko dostać kwiaty

Ta kobieta przeżyła prawdziwy szok - a miał być to kolejny, zwykły dzień z synem. 31-letniej Marceli Tascon z Walencji nie było dane odpocząć w domowym zaciszu. Marcela została zaatakowana we własnym domu.

Według doniesień portalu o2.pl 31-letnia Marcela Tascon spędzała czas w domu, gdy do drzwi nagle zapukał ktoś, kogo nie rozpoznała. Obcy mężczyzna twierdził, że ma dostarczyć Marceli kwiaty. Jak relacjonuje kobieta, nieznajomy rzeczywiście trzymał w rękach bukiet, co uśpiło jej czujność. Otworzyła drzwi i właśnie w tamtej chwili doznała prawdziwego szoku. Zamiast wręczyć bukiet, mężczyzna oparzył Marcelę klejem. Użył w tym celu kapelusza, który założył kobiecie na głowę.

Napastnik uciekł, a uszy Marceli wypełniły krzyki jej syna. Kobieta pobiegła czym prędzej do łazienki, gdzie próbowała zmyć z siebie klej. W międzyczasie prosiła ośmiolatka, by powiadomił o zdarzeniu policję.

Dzisiaj grzeje: 1. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend
2.Dramatyczna sytuacja na Ukrainie. Za naszą wschodnią granicą padają rekordy zachorowań
3. Seniorze, emerytura i dodatki to nie wszystko, na co możesz liczyć. 5 najważniejszych ulg i zniżek dla emeryta

Marcela wylądowała w szpitalu z licznymi poparzeniami drugiego stopnia. Uszkodzona została głównie skóra na głowie kobiety. Jak dowiedziała się przy okazji od lekarzy, w Kolumbii podobne praktyki nie są niestety rzadkim zjawiskiem. Miejscowi nazywają je “robieniem szamponu”.

Marcela podejrzewa, że napastnik został przez kogoś wynajęty. Jak twierdzi, przed zdarzeniem otrzymywała dziwne telefony - po drugiej stronie łącza odzywała się kobieta z kolumbijskim akcentem. Policja wciąż prowadzi w sprawie napaści dochodzenie. Dotychczas nie udało się ustalić tożsamości sprawcy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia
  2. Koronawirus w pociągu i autobusie. Sanepid pilnie poszukuje pasażerów
  3. Ziobro poszedł do Rydzyka, aby poskarżyć się na PiS. Takiej sytuacji jeszcze nie było, zadziwiające słowa;
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł