kornelia jeszcze żyła
Fot. pixabay.com/ Picography
Autor Klaudia Gaicka - 19 Maja 2020

Wstrząsające ustalenia dotyczące śmierci Kornelii. Śledczy podali przyczynę zgonu

Kornelia wciąż żyła w momencie, kiedy 16-letnia Martyna wraz ze swoim starszym chłopakiem zakopywali ją w płytkim dole. Do takich wniosków doszli koronerzy wykonujący sekcję 16-latki.

Kornelia zginęła w strasznych okolicznościach. Media od jakiegoś czasu non stop śledzą nowe fakty, które ujawnia skomplikowane śledztwo. Sprawa na nowo ruszyła w momencie, kiedy przypadkiem odnaleziono ciało 16-latki. Miało to miejsce dopiero 26 kwietnia. Do tej pory policja przesłuchiwała wszystkich, jednak nie mogła namierzyć sprawców. Wszystko dlatego, że kłamali oni w żywe oczy.

Trump w ostrych słowach grozi WHO. Na reakcję daje 30 dniTrump w ostrych słowach grozi WHO. Na reakcję daje 30 dniCzytaj dalej

Kornelia jeszcze żyła, kiedy para ją zakopywała

Zabójstwo miało miejsce 11 lutego. 16-letnia Martyna S. pod pretekstem dnia urodzin spotkała się ze swoją przyjaciółką Kornelią. Razem poszły na spotkanie z dużo starszym chłopakiem Martyny, Patrykiem B. (25 l.). Jak podaje serwis Fakt.pl, dziewczyna z zimną krwią patrzyła, kiedy jej chłopak strzela do przyjaciółki i ją dusi. Policja przeprowadziła wizję lokalną, podczas której bez żadnych emocji Martyna opisywała zaistniałą 11 lutego sytuację.

Zabójca Kornelii przez całe śledztwo kłamał i rzucał podejrzenia na innych, wiele razy stawał również w obronie swojej dziewczyny. Trwało to jeszcze dwa miesiące po odnalezieniu ciała. Patryk B. nie tylko oszukiwał policję, ale oferował się nawet jako pomocnik w odnalezieniu podejrzanych, których policja nie mogła namierzyć.

Z najnowszych, szokujących ustaleń policji wynika, że w momencie zakopywania dziewczyny w dole, ona wciąż żyła. Do tych strasznych wniosków doszli koronerzy, którzy wykonywali sekcję ciała 16-latki. W jej ustach było dużo grudek ziemi, co świadczy o tym, że Kornelia w momencie zakopywania w płytkim dole próbowała jeszcze złapać oddech.

Te wydarzenia należą do tych nielicznych, na których skomentowanie, brakuje nam odpowiednich słów. Ciężko odpowiedzieć na pytanie, co wpłynęło na makabryczne zachowanie 16-letniej Martyny oraz czy wpływ miał na nią jej chłopak, czy może wbrew przeciwnie.

Co ciekawe, znajomi pary nazwali mężczyznę tępakiem. Przyznali, że 25-latek owszem bywał agresywny, zwłaszcza po alkoholu oraz miał na sumieniu kilka innych występków, ale był raczej mało inteligentny. Jak podaje portal, Patryk B. był również chuliganem i drobnym dilerem.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski przekazał najnowsze infomracje. Poważne zmiany od 1 czerwca

2. Kasia Cichopek pokazała za dużo? Fani są zniesmaczeni, nie chcieli oglądać jej w podobnej odsłonie

Osoby znające tę parę sugerują, że za całym planem strasznej zbrodni Kornelii, mogła stać właśnie Martyna. Dziewczyna była dumna z tego, że spotyka się z takim mężczyzną, być może w ten sposób chciała mu zaimponować.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się stanie jak zaczniesz pocierać dywan kapustą? Odkrycie sekretu zdumiewa wielu ludzi
  2. Rząd niespodziewanie zmienił obowiązujący zakaz. Wielu z nas będzie zaskoczona naglą decyzją
  3. GIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  4. Myśleli, że to zwykła grypa. Ich małżeństwo trwało zaledwie 72 godziny
  5. Kołatanie serca ma wiele przyczyn. Nie należy go lekceważyć, gdyż może być objawem niebezpiecznych chorób
  6. Kierowcy nie mogą liczyć na wyrozumiałość policji za jedno przewinienie. A w czasie pandemii popełniają je dużo częściej

Następny artykuł