koronawirus uciekł z laboratorium
fot. https://pixabay.com/ _freakwave_
Autor Klaudia Gaicka - 4 Sierpnia 2020

Uciekła z Chin. Jej wyznanie o pandemii wywolalo burze

Koronawirus SARS-CoV-2 w błyskawicznym tempie rozprzestrzenił się po całej planecie. Jedna ze specjalistek, które badały jego genezę, twierdzi, że koronawirus SARS-CoV-2 nie pochodzi z chińskiego targu w Wuhan, tylko z laboratorium. Zdaniem Dr Li Meng-Yan COVID-19 to broń biologiczna.

Koronawirus powoli opanowuje wszystkie zakątki świata. Mało kto już wspomina, o tym, skąd on tak naprawdę pochodzi. Patogen SARS-CoV-2 został odkryty w chińskim mieście Wuhan. Większość naukowców i ekspertów zgodnie twierdzi, że wirus przedostał się do nas o od zwierząt na chińskim targu.

Szumowski chce wprowadzić dodatkowe restrykcje. Kogo obejmą?Szumowski chce wprowadzić dodatkowe restrykcje. Kogo obejmą?Czytaj dalej

Koronawirus uciekł z laboratorium? Tak twierdzi jego badaczka z Chin

Dr Li Meng-Yan, specjalistka w dziedzinie wirusologii i immunologii ma jednak inne zdanie. Co więcej, kobieta uciekła z Chin, ponieważ bała się o swoje życie. Jak podaje serwis Popularne.pl, Meng-Yan zaczęła otrzymywać listy z pogróżkami po tym, jak ujawniła swoją kontrowersyjną opinię o koronawirusie SARS-CoV-2 i chorobie COVID-19.

Dwa tygodnie temu specjalistka udzieliła wywiadu dla amerykańskiej stacji Fox News. Stwierdziła w nim, że chińskie władze od początku nie mówiły prawdy w kwestii wybuchu i rozwoju pandemii koronawirusa, a w proces tuszowania prawdy zamieszana była także Światowa Organizacja Zdrowia.

Jak sama zaznacza, uczestniczyła w badaniach nad COVID-19 jako członkini zespołu badawczego Uniwersytetu Zdrowia Publicznego w Hong-Kongu. W trakcie badań zorientowała się, że rozprzestrzenianie się SARS-CoV-2 między ludźmi jest nie tylko możliwe, lecz również dużo bardziej powszechne i niebezpieczne niż twierdzili chińscy politycy. Co jeszcze bardziej niepokojące, to to, że w spisku, który opisuje kobieta, miała brać udział również Świata Organizacja Zdrowia (WHO).

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów restauracji, w której wykryto koronawirusa
2. Emerycie, jesteśmy pewni twojego uśmiechu. Znamy już kwotę kolejnej trzynastki, suma jest konkretna

- Muszę się ukrywać, ponieważ wiem, w jaki sposób w Chinach traktuje się osoby, które ujawniają niewygodne dla władzy fakty. Chcę ogłosić światu prawdę na temat COVID-19 oraz pochodzenia wirusa SARS-CoV-2. To ogromna pandemia, która nie ma precedensu. W historii ludzkości czegoś takiego jeszcze nie było. Najważniejszy jest czas. Jeśli zdążymy zareagować wcześnie, mamy szansę się uratować. - powiedziała Dr Li Meng-Yan.

Krytycy teorii i samej Dr Li Meng-Yan zwracają uwagę na to, że kobieta wyraziła to samo zdanie, które ma Donald Trump i zrobiła to za pośrednictwem stacji, która jest mu bardzo przychylna. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że słowa Li Meng-Yan nie znajdują potwierdzenia w żadnych oficjalnych pismach medycznych, ani publikowanych badaniach na temat koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda "Królowych życia" wpadła w tarapaty. Została zatrzymana przez policję, sprawa jest poważna
  2. Wiadomości TVP upatrzyły kolejny obiekt ataków. Nawet po wyborach nie odpuszczają
  3. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia
  4. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
  5. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  6. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł