Nie żyje najmłodszy ozdrowieniec
pixabay.com/SeppH
Autor Barbara Bujar - 6 Czerwca 2020

Media obiegła straszna wiadomość. Nie żyje najmłodszy ozdrowieniec

Koronawirus od kilku miesięcy sieje postrach wśród ludzi na całym świecie. Najbardziej narażone na zachorowanie są osoby starsze. Na baczności muszą mieć się jednak wszyscy, nawet najmłodsi. Głośny przypadek Kobe Manjaresa zdarzył się na Filipinach.

Koronawirus nadal jest realnym zagrożeniem. Sytuacja w kraju azjatyckim nie jest ciekawa. Zgodnie z informacjami podanymi na portalu parenting.pl, odnotowano tam do tej pory 20 382 osoby chore. Prawie tysiąc zmarło. Liczba zakażeń jednak cały czas rośnie. Filipiny zmagają się również z poważnym kryzysem finansowym. Eksperci ostrzegają, że dalszy rozwój pandemii może poskutkować utratą pracy, co doprowadzi Filipińczyków do braku możliwości utrzymania swoich rodzin. Koronawirus atakuje również najmłodszych obywateli.

Książę Karol opowiedział o swojej chorobie. Książę Karol opowiedział o swojej chorobie. "To jest dla mnie najbardziej przerażająca rzecz"Czytaj dalej

Koronawirus zaatakował jego organizm. Chłopiec wyzdrowiał, teraz nie żyje

Informacja o sytuacji małego Kobe Manjaresa obiegła cały świat. Chłopiec zachorował na COVID-19 zaledwie kilka dni po narodzinach. Z wirusem zmagał się przez miesiąc. Jego silny organizm i zdeterminowani lekarze pokonali chorobę. Kiedy rodzice wreszcie mogli wziąć synka do domu z Państwowego Szpitala Dziecięcego w Manili, personel placówki żegnał go oklaskami. Pracownicy przygotowali również transparenty z napisem "Kobe pokonał COVID-19".

Kobe, który został uznany za najmłodszego ozdrowieńca na świecie, opuścił szpital 28 kwietnia. W domu nie spędził nawet miesiąca. W maju znów wymagał pomocy lekarskiej. Tym razem rodziców zaniepokoiły zaparcia, które towarzyszyły ich dziecku. Po specjalistycznych badaniach medycy zdiagnozowali u niego infekcję krwi, zaburzenia układu pokarmowego i wahania poziomu cukru.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało

2. Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego

- Rozmawiałem z lekarzem wczoraj, powiedział, że mój syn zostanie zaintubowany – słowa ojca chłopca, Ronnela Manjaresa zostały opublikowane na portalu parenting.pl

Dzień po udzielonej przez ojca informacji, jego syn zmarł. Społeczność Filipin zbiera pieniądze na pogrzeb chłopca, którego nie są w stanie opłacić jego rodzice. Ronnel Manjares był budowlańcem, ale przez koronawirusa stracił pracę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzisiaj spektakularny powrót do Biedronki absolutnie kultowego towaru. Wszyscy czekali i jest, cudowna wiadomość
  2. Bardzo smutna wiadomość obiegła media. Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Przesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sąd

Następny artykuł