Koronawirus: znany piłkarz mógł zostać zarażony
fot. pixabay.com/jarmoluk
Autor Karol Zaborowski - 9 Września 2020

Media przekazały piorunujące doniesienia. Znany piłkarz wraz z żoną ukrywali zakażenie koronawirusem

Koronawirus dla naukowców wciąż jest nie lada zagadką. Niestety patogen cały czas się rozprzestrzenia i dotyka zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazdy wielkiego formatu. Media przekazały właśnie, że znany piłkarz wraz z żoną ukrywał fakt, że zostali zarażeni.

Koronawirus rozprzestrzenił się na całym świecie, a w mediach nie brakuje informacji o znanych osobistościach, które niestety również miały z nim do czynienia. Zdarza się też, że niektórzy starają się ukryć fakt swojego zakażenia, aby nie musieć przechodzić kłopotliwej kwarantanny, szczególnie że nie u wszystkich musi wystąpić ciężki przebieg choroby.

W mediach pojawiły się niedawno doniesienia o tym, że znany na całym świecie piłkarz został zarażony, jednak ukrywał ten fakt wraz ze swoją małżonką, którą choroba również dopadła. Co więcej, ich nieodpowiedzialne zachowanie miało doprowadzić do zakażenia ich współpracowników.

Katarzyna Dowbor była załamana, gdy ujrzała warunki mieszkalne rodziny. Ich życie dosłownie wisiało na włoskuKatarzyna Dowbor była załamana, gdy ujrzała warunki mieszkalne rodziny. Ich życie dosłownie wisiało na włoskuCzytaj dalej

Koronawirus dopadł Davida Beckhama?

David Beckham bez wątpienia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na całym świecie. Co więcej, osoby, które na co dzień nie interesują się piłką nożną, znają jego nazwisko, a to bez wątpienia już świadczy o ogromnej rozpoznawalności. Podobnie ma się rzecz w przypadku jego małżonki, która należała do kultowej już grupy o nazwie Spice Girls.

Choć ich kariery już nie są tak spektakularne, to nie oznacza to, że całkowicie zniknęli z czerwonych dywanów. Jednak teraz mówi się o nich przede wszystkim za sprawą doniesień o ich zakażeniu koronawirusem.

Jak podaje Radio Zet, w mediach pojawiły się pogłoski o chorobie znanego małżeństwa. Co więcej, mieli oni zarazić również swoich współpracowników, ponieważ nie poinformowali ich o zakażeniu. Koronawirus miał się dać szczególnie we znaki Victorii Beckham, u której pojawił się silny ból gardła oraz gorączka.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważne zmiany już od 15 września. Lekarze są przerażeni
2.Negocjowała z hydraulikiem cenę usługi. Nie żyje, dwie osoby w stanie krytycznym

- Była całkowicie przerażona tym, że mogli zarażać innych i zrobiła wszystko, co w jej mocy, by zminimalizować dalsze ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. To było kilka trudnych tygodni - podaje informator cytowany przez Radio Zet.

Do zakażenia miało dojść podczas jednej z imprez, w której brali udział podczas pobytu w USA. Jak na razie ich rzeczniczka prasowa w żaden sposób nie skomentowała tych doniesień.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta pobita na ulicy na oczach dziecka. Porażające sceny w Polsce, szukają świadków
  2. Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. Straszne
  3. Smutne informacje. Jerzy Stuhr przerwał milczenie
  4. Użyła sprężyny jako spirali antykoncepcyjnej. Lekarze przecierali oczy ze zdumienia
  5. Najczęściej powtarzane mity dotyczące maseczek. Wiele osób wciąż w nie wierzy
  6. Sokowi z kapusty przypisuje się cudowne właściwości. Prawdziwa witaminowa bomba, już po 2 dniach widać niesamowite efekty

Następny artykuł