Koronawirus: Tom Hanks zarażony
Facebook_Tom_Hanks
Autor Damian Witoń - 12 Marca 2020

Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna

Koronawirus został wykryty u znanego na całym świecie aktora. Zarażonym jest Tom Hanks, który niestety należy do grupy osób z podwyższonym ryzykiem ciężkich powikłań związanych z chorobą COVID-19.

Koronawirus nie wybiera. Każdy jest narażony na infekcję. Ostatnio patogenem zaraził się, znany na całym świecie aktor Tom Hanks, który przebywa obecnie w Australii ze swoją żoną. U kobiety również stwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2. Dodatkowym powodem do niepokoju jest fakt, że aktor należy do grupy podwyższonego ryzyka.

COVID-19 to choroba szczególnie niebezpieczna dla seniorów. Mimo to, 103-latce udało się ją pokonaćCOVID-19 to choroba szczególnie niebezpieczna dla seniorów. Mimo to, 103-latce udało się ją pokonaćCzytaj dalej

Koronawirus może być dla Toma szczególnie niebezpieczny

Tom Hanks poinformował za pośrednictwem Twittera, że jest wykryto u niego obecność koronawirusa. Ponadto infekcji uległa również jego żona.

-Poczuliśmy się zmęczeni, było nam zimno, bolało nas całe ciało. Mieliśmy też temperaturę. Zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa i jak się okazało wynik testów był pozytywny. Będziemy badani, obserwowani i odizolowani, tak długo, jak będzie potrzeba - napisał aktor na Twitterze

Hanks dowiedział się o swojej infekcji, kiedy przebywał w Australii. Miał tam wziąć udział w nagraniach do filmu o życiu Elvisa Presleya. Za jego realizację odpowiada znana wytwórnia Warner Bros, która wydała oficjalne oświadczenie na temat zaistniałej sytuacji.

-Ściśle współpracujemy z australijskimi służbami medycznymi, aby zidentyfikować każdego, kto mógł być w bliskim otoczeniu aktora. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem. - informuje wytwórnia

Jak podaje portal popularne.pl, zdjęcia do filmu miały rozpocząć się w najbliższy poniedziałek. Nie wiadomo jeszcze, jakie kroki podejmie Warner Bros.

Choroba Hanksa powinna być szczególnym zmartwieniem dla jego fanów, ponieważ aktor znajduje się w grupie o podwyższonym niebezpieczeństwie. Ma 63 lata i choruje na cukrzycę. Te czynniki powodują, że choroba COVID-19 może mieć u niego wyjątkowo silny przebieg.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiosna prawdopodobnie nie powstrzyma epidemii koronawirusa. Ekspert nie pozostawia złudzeń

2. 4 nowe przypadki koronawirusa w Polsce. Wszystkie w jednym mieście

Tom Hanks jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych aktorów na świecie. Sławę zyskał między innymi wystepując w filmach takich jak “Forrest Gump” z 1994 roku, “Filadelfia” z 1993 roku, “Zielona Mila” z 1999 roku, czy “Cast away: poza światem” z roku 2000.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
  2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie
  3. Objawy mogące świadczyć o nowotworze u dziecka. Nie wolno ich lekceważyć
  4. Media dotarły do szczegółów wypadku Małgorzaty Kożuchowskiej. Prawdopodobną przyczyną nieuleczalna choroba
  5. Choroby, które sieją największe spustoszenie. Odpowiadają za śmierć ponad połowy Polaków
  6. Szukają szczepionki na wirusa z Wuhan. Ochotnikom oferują równowartość 17 tys. zł

Następny artykuł