Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zarażona koronawirusem
pixabay.com/BlenderTimer
Autor Barbara Bujar - 15 Lipca 2020

Koronawirus na planie serialu, który kochają miliony Polaków. Mogło dojść do masowego zakażenia, wstrzymano nagrania

Koronawirus wkradł się na plan jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Z najnowszych informacji wynika, że zakażeniu uległa główna gwiazda „Przyjaciółek”. Z tego względu zdjęcia do nowego sezonu zostały wstrzymane, a cała ekipa będzie musiała przejść specjalne badania. O nieprawidłowe zachowywanie zasad bezpieczeństwa reżyser produkcji obwinia aktorów.

Serial „Przyjaciółki” emitowany jest na antenie telewizji Polsat od 2012 roku. Widzowie przez wszystkie lata z zainteresowaniem śledzą losy czterech głównych bohaterek, których życie bywa niezwykle przewrotne. Dzięki produkcji postacie grane przez Anitę Sokołowską, Małgorzatę Sochę, Magdalenę Strużyńską i Joannę Liszowską stały się dla wielu Polaków symbolem prawdziwej przyjaźni. Niedawno ruszyły zdjęcia do nowego sezonu, które nagle musiały zostać przerwane. Powodem okazał się koronawirus.

3-letnie dziecko zostało ugryzione przez jadowitego węża. Chłopiec został sparaliżowany3-letnie dziecko zostało ugryzione przez jadowitego węża. Chłopiec został sparaliżowanyCzytaj dalej

Koronawirus na planie „Przyjaciółek”. Nieoficjalne informacje potwierdzają, że zakażeniu uległa Małgorzata Socha

Jak podaje portal popularne.pl, zdjęcia do nowych odcinków „Przyjaciółek” zostały wstrzymane i nie wiadomo, kiedy zostaną wznowione. Jedna z aktorek miała zostać zakażona koronawirusem, co stworzyło niemałe zagrożenie dla pozostałej ekipy serialu. Informację miał potwierdzić jeden z pracowników produkcji, który skomentował ją podczas rozmowy z Faktem.

- Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan – anonimowego informatora cytuje popularne.pl

W sprawie prawdopodobnego zakażenia głos zabrał również reżyser serialu Grzegorz Kuczeriszka. Mężczyzna opowiedział o wszystkich zasadach bezpieczeństwa, które obowiązują podczas nagrywania zdjęć. Niestety, z jego słów wynika, że aktorzy nie zawsze się do nich stosują.

- Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność (...) Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa.

Według portalu, który powołuje się na serwis Plejada, zarażoną koronawirusem aktorką jest Małgorzata Socha. Kobieta po raz ostatni miała być widziana po koniec czerwca, kiedy uczestniczyła w I turze wyborów prezydenckich i brała udział w zdjęciach do nowej serii serialu „BrzydUla”, który od jesieni ma pojawić się na antenie TVN-u.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

2. Druga fala pandemii sparaliżuje służbę zdrowia. Jedno rozwiązanie może temu zapobiec

O zdrowotnych problemach aktorki może świadczyć także jej niecodzienna aktywność w mediach społecznościowych. Kobieta w ostatnim czasie nie publikuje aktualnych zdjęć dotyczących swojej pracy. Niestety sama zainteresowana nie postanowiła odnieść się do podawanych informacji na temat swojego stanu zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna wpadka po wyborach. Wygrali konkurs na wóz strażacki, nie mają straży
  2. Może masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłe;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu

Następny artykuł