Koronawirus u wnuczki Ozzy'ego Osbourne'a
East News/Sharon Osbourne and Ozzy Osbourne and seen together at lunch in Malibu, CA. They each had a dog with them as they left in a new Bentley SUV. They also stopped and Ozzy picked up a dog bed. Pictured: Ozzy Osbourne
Autor Barbara Bujar - 22 Września 2020

Koronawirus w rodzinie legendarnego piosenkarza. Wszyscy zostali objęci kwarantanną

Koronawirus nadal nie odpuszcza. Na świecie codziennie pojawiają się doniesienia o wielu nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia. Niedawno informacją na ten temat podzieliła się także żona Ozzy'ego Osbourne'a. Okazało się, że COVID-19 potwierdzono u jednego z członków najbliższej rodziny znanego muzyka. To kolejny przypadek zachorowania w świecie show-biznesu. Plany zawodowe wokalisty i jego krewnych na razie będą musiały poczekać.

Koronawirus nie odpuszcza i wciąż rozprzestrzenia się po krajach na całym świecie. W mediach codziennie pojawiają się informacje o nowych zachorowaniach. Często niepokojące doniesienia dotyczą także gwiazd show-biznesu. Pozytywne wyniki testów otrzymują nie tylko aktorzy, muzycy i sportowcy, ale także ich najbliższe rodziny. W podobnej sytuacji znaleźli się niedawno krewni Ozzy'ego Osbourne'a. Żona znanego wokalisty, która również występuje na wizji, poinformowała o tym swoich fanów.

Prof. Simon przekazał Polakom ważne rady na jesień. Warto się do nich zastosowaćProf. Simon przekazał Polakom ważne rady na jesień. Warto się do nich zastosowaćCzytaj dalej

Koronawirus w rodzinie Ozzy'ego Osbourne'a. Zakażenie zostało wykryte u 3-letniej wnuczki muzyka

Pandemia koronawirusa, która w krótkim czasie ogarnęła cały świat, trwa już od ponad pół roku. Przypomnijmy, że do pierwszych zakażeń doszło w chińskim mieście Wuhan w grudniu ubiegłego roku. Choć od tego czasu sytuacja przybrała już całkiem inny charakter, każdego dnia wciąż pojawiają się informacje o nowych zachorowaniach. Potwierdzają, je także osoby znane z telewizji, czy wielkich scen. Ostatnio ważne słowa padły z ust Sharon Osbourne, żony znanego muzyka, która na co dzień prowadzi program "The Talk". Kobieta opowiedziała o tym, gdy nie pojawiła się na planie.

Jak podaje Plejada, w poniedziałkowym wydaniu "The Talk" zabrakło jednej ze współprowadzących. Sharon Osbourne, która nie pojawiła się na planie, postanowiła wytłumaczyć to widzom, do których zwróciła się w krótkim komunikacie. Okazało się, że w jej rodzinie doszło do zakażenia koronawirusem. Pozytywny test otrzymała jej ukochana wnuczka. Dziewczynka ma trzy lata.

- Miałam być w studiu, tak bardzo na to czekałam. I wtedy jedna z moich wnuczek zachorowała na COVID-19 - mówiła Osbourne cytowana przez Plejadę.

Dzisiaj grzeje: 1. Charakterystyczny znak na uchu pojawia się przed zawałem. Gdy go zauważymy, nie ma czasu do stracenia
2.Lidl rośnie jak na drożdżach. Nie zgadniesz ile sieciówka otworzyła sklepów w rok
3.Zamach na Donalda Trumpa. Ktoś wysłał do niego przesyłkę ze śmiertelnie niebezpieczną zawartością

Trzyletnia Minnie jest wnuczką Sharon i jej męża Ozzy'ego, popularnego wokalisty, którego fani znają jako lidera heavymetalowego zespołu Black Sabbath. Zarówno dziadkowie, jak i rodzice dziewczynki, Aree Gearhart i Jack Osbourne, bardzo martwią się o jej zdrowie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  2. Najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi? Promieniowanie nawet 1000-krotnie większe niż w Czarnobylu
  3. Specjaliści ostrzegają i uspokajają. Pandemia w dobie sezonu grypowego
  4. 17-letnia mama wiedziała, że umiera. Zostawiła dla swojego dziecka wzruszającą wiadomość
  5. Nowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznej
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Następny artykuł