Koronawirus w Polsce: dr Grzesiowski do niedowiarków
fot. pixabay.com/geralt
Autor Karol Zaborowski - 14 Sierpnia 2020

"Zapraszam na cmentarze". Ostra reakcja dr Pawła Grzesiowskiego na sytuację w Polsce

Koronawirus w Polsce cały czas się rozprzestrzenia. Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia, w ciągu jednej doby przybyło ponad 800 zarażonych. Dr Grzesiowski ma specjalną wiadomość do wszystkich osób, które bagatelizują panującą epidemię.

Koronawirus w Polsce zaraża kolejne osoby. Według informacji podanych przez ministra Szumowskiego jednym z głównych ognisk epidemii w naszym kraju stanowią obecnie wesela. Jednak wraz ze wzrostem zachorowań rośnie liczba osób, które mimo wszystko bagatelizują epidemię, a nawet negują jej istnienie.

W internecie można znaleźć zarówno wiele komentarzy, jak i filmów, w których autorzy przedstawiają swoje zdanie na temat epidemii koronawirusa. Często mówi się, że cała kwestia COVID-19 została niepotrzebnie rozdmuchana, inni natomiast wprost mówią, iż coś takiego w ogóle nie istnieje. Właśnie do takich osób skierował swoje słowa Paweł Grzesiowski.

Zaskakujące zmiany w ustawie covidowej. Zaskakujące zmiany w ustawie covidowej. "Przepis legalizujący w zasadzie każde polityczne bezprawie"Czytaj dalej

Koronawirus w Polsce wciąż szaleje. Dr Grzesiowski zamieścił zaskakujący wpis

Dr Paweł Grzesiowski od samego początku epidemii udziela się w mediach oraz portalach społecznościowych przekazując najnowsze ustalenia dotyczące panującej pandemii. Ostatnio na swoim koncie twitterowym zamieścił specjalny wpis, który kieruje do wszystkich, którzy kwestionują koronawirusa.

- Wszystkich, w tym szczególnie @MaciejRPawlicki, którzy kwestionują pandemię i koronawirusa, zapraszam na cmentarze w całej Polsce - może odwiedziny 1809 grobów zmarłych na to zakażenie spowodują jakąś refleksję, warto też odnaleźć ich bliskich i poinformować o swoim odkryciu - czytamy.

Pod wpisem dr Grzesiowskiego rozpętała się prawdziwa burza w komentarzach i można w niej znaleźć zarówno wiadomości pozostawione przez osoby, które mają takie samo podejście, jak i tych, którzy go absolutnie krytykują.

- Bardzo naukowe podejście, bardzo. Brakuje tylko zdjęcia grobów z Brazylii do kompletu... Szantaż emocjonalny to naprawdę idealny wstęp do merytorycznej naukowej dyskusji - czytamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister Zdrowia ostrzega. Czy cała Polska zostanie objęta czerwoną strefą?
2. Przynajmniej 2400 zł emerytury i szereg ulg dla seniorów. Sejm właśnie przyjął ustawę niemal jednogłośnie

- Nikt nie neguje pandemii. Problem jest teraz taki, że ludzie nie mają dostępu do lekarzy. Począwszy od rodzinnych skończywszy na planowanych operacjach. Ta władza wykańcza nas wszystkich - pisze jeden z internautów.

Nie da się ukryć, że koronawirus to wciąż bardzo drażliwy temat. Niestety aktualne dane pokazują, że Polska wciąż sobie jeszcze z nim nie poradziła. Dlatego też władze cały czas przypominają o panujących obecnie obostrzeniach, ale wiele osób i tak z premedytacją ich nie przestrzega.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda Solidarności. Polaków obudziła wieść o wielkiej stracie
  2. Jarosław Jakimowicz czekał na pogrzeby, by okradać groby. "Wzięliśmy łopaty, odrzuciliśmy wieńce"
  3. Marian Glinka przez lata był idolem wielu Polaków. Zabrała go podstępna choroba, której nie warto lekceważyć
  4. Był prawdziwym wzorem do naśladowania. Tłumy ludzi na wzruszającym pogrzebie Marcina Kolczyńskiego
  5. Najwięcej zakażeń już nie na Śląsku. Nowy region wyszedł na prowadzenie, Ministerstwo Zdrowia wyjaśnia dlaczego
  6. Przygarnął 100-latkę, którą krewni wyrzucili z mieszkania. Wielkoduszny gest taksówkarza

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł