królowe życia i test na koronawirusa
www.youtube.com/ JastrzabPost
Autor Klaudia Gaicka - 11 Maja 2020

Wielka gwiazda Królowych Życia wykonała test na koronawirusa. Znamy wyniki

Królowe Życia znów dostarczają nam silnych wrażeń. Największa gwiazda reality show wykonała test na obecność przeciwciał koronawirusa SARS-CoV-2. O wyniku poinformowała za pomocą mediów społecznościowych.

Królowe Życia znów na świeczniku. Tym razem dokładnie jedna z nich. Wielokrotnie wspominaliśmy o tym, że czasy pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 skutkują zwiększoną aktywnością gwiazd. Aktywność ta nie ogranicza się jedynie do wywiadów internetowych, celebryci najchętniej wypowiadają się w swoich mediach społecznościowych. Wpis dotykający gorącego tematu szkodliwego patogenu zawitał również na instagramowym profilu gwiazdy „Królowych życia”.

Druzgoczące wyznanie Martyny Wojciechowskiej. Opowiedziała o swojej chemioterapii, zapaleniu opon mózgowych i mononukleozie, połowę dzieciństwa spędziła w szpitalachDruzgoczące wyznanie Martyny Wojciechowskiej. Opowiedziała o swojej chemioterapii, zapaleniu opon mózgowych i mononukleozie, połowę dzieciństwa spędziła w szpitalachCzytaj dalej

Królowe życia również zagrożone koronawirusem

Dagmara Kaźmierska, bo o niej dziś mowa, jest znaną polską osobistością telewizyjną. Choć jej kariera rozpoczęła się od wystąpienia w popularnym reality show na antenie TTV, zaledwie dwa lata później gwiazda stała się również bohaterką programu Made in Maroko. Rok później zagrała również w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii 2”.

– Każda wariatka ma w okularach kwiatka. Aniołki, test na koronę negatywny. Cholera - co ta za Królowa bez korony? (oczywiście żart, żeby zaraz na mnie nie wskoczyli co niektórzy życzliwi) Humor jak zawsze mi dopisuje. Pogoda cudna – podpisała zdjęcie Dagmara.

Na wyniki testu wszyscy czekali z niecierpliwością, ponieważ, jak podaje serwis Radiozet.pl, gwiazda już jakiś czas temu prezentowała na InstaStories, sposób wykonania testu. Jeżeli test Dagmary Kaźmierskiej wyszedł negatywnie, oznacza to, że gwiazda, ani nie była, ani co ważniejsze, nie jest aktualnie chora na COVID-19.

Fakt dostarcza nam jeszcze więcej szczegółów na ten temat. Według niego, zarówno Dagmara, jak i jej nastoletni syn Conan wykonali test. Skorzystali z badań komercyjnych, za które każde z nich musiało ponieść cenę 550 złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski przestraszony swoją wizją na rok 2020. "Sytuacja jest bardzo poważna"

2. Rząd przedłużył jeden z głównych zakazów, ale jest jeden wyjątek

W obliczu ogromnego wzrostu pandemii ilość testów, jakie się wykonuje darmowo, nie zachwyca. Badane są w głównej mierze osoby mające już konkretne objawy. Dobrym znakiem jest to, że pojawiła się możliwość wykonania testów na własną rękę. Jednak cena tego przedsięwzięcia, wciąż pozostawia wiele do życzenia, z uwagi na nasze przeciętne zarobki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wkrótce obrodzą, kto już czeka na truskawki? 2 znakomite dodatki zmienią ich smak na lepsze
  2. Są wyniki sekcji zwłok 3,5-letniego Kacperka. Biegli przedstawili wstępne analizy
  3. Niebezpieczny nowotwór atakujący głównie ludzi młodych. Warto znać jego objawy
  4. Urodziła dziecko, które było w "ciąży". Dzień po porodzie lekarze przeprowadzili cesarskie cięcie
  5. Tadeusz Rydzyk krytykuje obostrzenia dotyczące kościołów. "Dla nas katolików ważniejsze jest zdrowie ducha"
  6. Następny krok w powrocie do normalności. Dziś zostaną otwarte kolejne miejsca, wielu będzie zachwyconych

Następny artykuł