Krystyna Janda i Jerzy Stuhr
fot. https://youtube.com/ GOSSIPTV
Autor Natalia Niewczas - 17 Lipca 2020

Krystyna Janda dostała wiadomość ze szpitala od Jerzego Stuhra. Znamy jej treść

Krystyna Janda to słynna polska aktorka. Występowała na deskach teatru, grała w niezapomnianych hitowych filmach i może pochwalić się licznymi odznaczeniami. To właśnie do niej przebywający obecnie w szpitalu Jerzy Stuhr wysłał ważną wiadomość. Aktorka postanowiła podzielić się jej treścią.

Krystyna Janda otrzymała od Jerzego Stuhra wiadomość, na którą czekali zmartwieni nagłym pogorszeniem stanu zdrowia aktora fani. Gwiazdor trafił niedawno do szpitala w stanie zagrożenia życia. Treść SMS-a na szczęście może uspokoić strapionych fanów.

Łukasz Szumowski może zostać oddany do dymisji? SE podał listę ministrów do wymianyŁukasz Szumowski może zostać oddany do dymisji? SE podał listę ministrów do wymianyCzytaj dalej

Krystyna Janda o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Krystyna Janda, podobnie jak Jerzy Stuhr, związała życie zawodowe z aktorstwem. Może pochwalić się nie tylko pokaźnym dorobkiem artystycznym, ale i odpowiednim kierunkowym wykształceniem. Ukończyła Państwowe Liceum Plastyczne w Warszawie i Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Debiutowała w Teatrze Telewizji, będąc jeszcze na studiach.

Jak podaje portal fakt.pl, to właśnie jej Jerzy Stuhr przekazał informacje dotyczące stanu swojego zdrowia. Poinformował aktorkę, że zdołał przespacerować się po szpitalnym korytarzu i że wszystko jest w porządku. Te dobre wieści z pewnością ucieszą fanów Jerzego Stuhra, którym ostatnio nie brakowało powodów do niepokoju.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiele osób do samego końca walczyło o jej życie. Niestety, choroba zebrała nieubłagane żniwo
2.Dramatyczna sytuacja na Ukrainie. Za naszą wschodnią granicą padają rekordy zachorowań
3. Nad morzem groźny nie tylko koronawirus. Wielu Polaków wciąż nie zdaje sobie sprawy

Jerzy Stuhr miewał już w swoim życiu poważne problemy ze zdrowiem. Aktor miał nie tylko zawał serca, ale i chorobę onkologiczną - zmagał się z rakiem krtani. Choć z obu chorób wyszedł obronną ręką, niedawno znów trafił do szpitala. Tym razem powodem był udar mózgu.

W przypadku udaru mózgu najważniejszy jest czas reakcji. Szybkie udzielenie pomocy choremu znacznie zwiększa jego szanse na wyzdrowienie. Tak właśnie stało się w przypadku znanego polskiego aktora. Jerzy Stuhr otrzymał natychmiastową pomoc, dzięki czemu powoli wraca do zdrowia. Nad chorym wciąż czuwają krakowscy lekarze i rodzina.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilne: trwają poszukiwania. Jest oficjalny komunikat
  2. Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie obostrzeń. Jego słowa zmartwiły wiele osób
  3. Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasa;
  4. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  5. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  6. Muzułmanka z dwójką dzieci weszła do tramwaju w Warszawie. Niebywałe, co się potem wydarzyło

Następny artykuł