Krzysztof Jackowski przemówił na temat koronawirusa
screen youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Autor Klaudia Gaicka - 4 Sierpnia 2020

Niepokojące słowa Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz wyznał, kiedy możemy spodziewać się końca epidemii

Krzysztof Jackowski znów zabrał głos w sprawie koronawirusa SARS-CoV-2. Jego zdaniem to nie w wirusie leży problem. Jasnowidz przewiduje, kiedy to wszystko się skończy. Jego zdaniem prawda nie jest tak oczywista, jak nam się wydaje. Jackowski znów zaskoczył fanów.

Krzysztof Jackowski jest znanym polskim jasnowidzem. Wśród kolegów z branży wyróżnia go to, że współpracował już z policją przy kilku znanych sprawach. Twierdzi, że jego specjalnością jest poszukiwanie zaginionych osób i że w ciągu dwudziestu lat rozwiązał kilkaset takich spraw. Jednak często również zabiera głos w sprawach dotyczących codzienności życia w Polsce i na świecie.

Jasnowidz z Człuchowa na swojej stronie reklamującej jego usługi opublikował aż kilkadziesiąt policyjnych dokumentów potwierdzających efektywność jego współpracy z jednostkami policji. W 2011 roku, przy okazji sprawy o kryptonimie „Skóra” nawet rzecznik krakowskiej Prokuratury Okręgowej przyznał, że uzyskane od niego informacje były pomocne dla toczącego się postępowania.

Szumowski chce wprowadzić dodatkowe restrykcje. Kogo obejmą?Szumowski chce wprowadzić dodatkowe restrykcje. Kogo obejmą?Czytaj dalej

Krzysztof Jackowski przewiduje, kiedy skończy się pandemia koronawirusa SARS-CoV-2

Jak podaje portal Chillzet.pl, Krzysztof Jackowski przepowiedział, kiedy skończy się pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Jackowski już nie raz zabierał głos w sprawie panującej obecnie epidemii. Jasnowidz nawet przypisywał sobie to, że przewidział pojawienie się patogenu już kilka lat temu. Ostrzegał wtedy, że wedle jego przeczuć Polacy będą mieli problemy z oddychaniem. Tym razem Jackowski podzielił się ze swoimi fanami tym, w jaki sposób ludzie w jego otoczeniu zmienili podejście odnośnie do tego, jak postrzegają sytuację epidemiologiczną w naszym kraju.

- Jeżeli obserwowaliście, tam jest taka wypowiedź moja. Kiedy się zaczęła pandemia, zatytułowałem to tak, że kilka razy te same literki pisałem: KORONAWIRUS. Wtedy kiedy dużo ludzi się zlękło, kiedy zrobiono panikę, ja powiedziałem, żeby nie dać się zastraszyć, że patrząc na statystyki, coś jest nielogicznego w tym wszystkim. Oczywiście, to było trochę zbesztane przez wielu ludzi, którzy ulegli temu strachowi. Nie dziwię się im. Ale ja chyba przez dwie czy trzy audycje mówiłem, że zaczyna się pewien nonsens. Dzisiaj większość z was widzi, że to jest nonsens - nawet osoby, z którymi nie szło porozmawiać w innej kategorii jak tylko takiej, że trzeba się bać koronawirusa, bo byli tym zaślepieni. Dzisiaj sami zaczepiają mnie i mówią: "Słuchaj, stary. Co się dzieje? O co tu chodzi?" - zaczął tytułem wstępu.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów restauracji, w której wykryto koronawirusa
2. Waloryzacja emerytur i rent 2021. W przyszłym roku będzie podwyżka, wiadomo już ile naprawdę zyska każdy emeryt

Jasnowidz wyjaśnił, że uważa, że to nie w wirusie leży problem, lecz w wywołanym przez niego strachu. Zdaniem Jackowskiego nawet ci, którzy w to wątpili, zaczynają dostrzegać, że miał rację. W swojej wypowiedzi zaznaczył też, że wszystko to, co teraz się dzieje zarówno w Polsce, jak i na całym świecie służyć ma czemuś o wiele większemu. Jasnowidz nie określił dokładnie, jaki cel ma zostać osiągnięty poprzez koronawirusa, ale według niego, ma to niedługo zostać ujawnione.

- Wirus jest polityczny, więc wirus tak szybko nie minie, bo służy innemu celowi, o którym się niebawem dowiecie. - podsumował.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczny wypadek w metrze. Duże utrudnienia dla podróżujących
  2. Zaskakujące wyznanie gwiazdy serialu "Świat Według Kiepskich". Ma poważny problem przez epidemię?
  3. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia
  4. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
  5. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  6. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł