Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję na temat koronawirusa
youtube_JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Autor Aneta Młodawska - 5 Marca 2020

Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie kiedy skończy się epidemia. Swoją wizją podzielił się z Polakami

Krzysztof Jackowski jest polskim jasnowidzem. Mężczyzna prowadzi działalność gospodarczą o nazwie "usługi paranormalne", a także przeprowadza kursy jasnowidzenia. Ostatnio znów zrobiło się o nim głośno w związku z epidemią koronawirusa. Jasnowidz twierdzi, że wie, jak zakończy się epidemia.

Krzysztof Jackowski to polski jasnowidz często nazywany “Medium z Człuchowa”. Z zawodu jest tokarzem, jednak obecnie prowadzi firmę o nazwie "usługi paranormalne". Prowadzi ponadto kursy jasnowidzenia.

Jak podaje Wikipedia, były rzecznik policji, który przez 10 lat badał sprawy Jackowskiego, stwierdził, że żadna z jego wizji się nie sprawdziła. W 2011 roku Fundacja Itaka stwierdziła zaś, że nie zna sprawy, w której wizje jasnowidza bezpośrednio przyczyniły się do odnalezienia osoby zaginionej.

Żona zakażonego Polaka zabrała głos. Ujawnia prawdę o jego stanie zdrowiaŻona zakażonego Polaka zabrała głos. Ujawnia prawdę o jego stanie zdrowiaCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję na temat koronawirusa

W Polsce do tej pory rozpoznano jeden przypadek zakażenia koronawirusem, jednak wiele osób zaczyna się poważnie martwić, iż w kraju wybuchnie epidemia. Pustoszejące półki w sklepach najlepiej świadczą o tym, że Polacy boją się rozprzestrzenienia wirusa. Jeszcze zanim koronawirus pojawił się w Polsce, ludzie masowo zaczęli wykupywać środki czystości i żywność o długim terminie przydatności do spożycia.

Co prawda choroba szybko się rozprzestrzenia, jednak naukowcy wciąż zastanawiają się nad rozmiarami zagrożenia. Ostatnio temat poruszył również najsłynniejszy polski jasnowidz. Wiele osób twierdzi, że Krzysztof Jackowski już kilka lat temu przewidział wybuch epidemii.

- Będziecie się bali oddychać - ostrzegał jasnowidz.

Wiele osób przepowiednię tą kojarzy z obecną sytuacją. Ludzie istotnie obawiają się wirusa, w związku z czym zaczęli nosić maseczki ochronne. Wielu z nas wierzy bowiem, że chronią one przed zakażeniem.

- Mam nadzieję, że się nie mylę, że to są ostatnie podrygi tego koronawirusa. Zniknie wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca, a kiedy już naprawdę się ociepli będzie po wszystkim. Nie do końca wiadomo, jak z epidemią poradzą sobie inne kontynenty, ale my podobno możemy czuć się bezpiecznie. Z zarazą najlepiej poradzą sobie nie leki i szczepionki, ale ładna pogoda - wyznał Jackowski w rozmowie z portalem SE.pl.

Przypomnijmy, że koronawirus po raz pierwszy pojawił się w chińskim mieście Wuhan. Wywołuje on chorobę COVID-19, której symptomy u osób zakażonych są podobne do grypy. Zaliczyć do nich można wysoką gorączkę, kaszel, płytki oddech, trudności w oddychaniu, ból mięśni i zmęczenie. Rozwijające się zakażenie wirusem może prowadzić również do zapalenia płuc, zespołu ostrej niewydolności oddechowej, posocznicy i wstrząsu septycznego, a nawet śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Mieli spędzić wymarzone wakacje w popularnym kurorcie. Przez skażony basen ich wyjazd zakończył się tragicznie

2. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

By uchronić się przed wirusem, należy unikać bliskiego kontaktu z chorymi, a także dotykania oczu, nosa i ust. Gdy czujemy się gorzej, warto zostać w domu. Gdy dopada nas kaszel lub mamy zamiar kichnąć, należy zasłonić się chusteczką, a następnie wyrzucić ją do śmieci. Warto ponadto dezynfekować często dotykane przedmioty i powierzchnie. Z kolei maseczki na twarz powinny być stosowane przez osoby, które wykazują objawy zakażenia, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. Przede wszystkim zaś należy często myć ręce mydłem i wodą przez co najmniej 20 sekund.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty
  2. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł z powodu komplikacji z koronawirusem
  3. Objawy mogące świadczyć o nowotworze u dziecka. Nie wolno ich lekceważyć
  4. Media dotarły do szczegółów wypadku Małgorzaty Kożuchowskiej. Prawdopodobną przyczyną nieuleczalna choroba
  5. Choroby, które sieją największe spustoszenie. Odpowiadają za śmierć ponad połowy Polaków
  6. Poszli na imprezę rodzinną i dostali mandaty. Wszystko w restauracji w centrum miasta

Następny artykuł