Krzysztof Jackowski
fot. https://youtube.com/ Plotki Rozrywka
Autor Natalia Niewczas - 5 Sierpnia 2020

Jackowski twierdzi, że jego mroczna wizja się spełniła. Tysiące osób jest rannych

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz. Mężczyzna zyskał popularność zwłaszcza dzięki współpracy z policją - miał pomagać funkcjonariuszom między innymi w poszukiwaniach osób zaginionych, a to nie jedyny obszar jego zainteresowania. Jackowski, jak twierdzi, w swoich wizjach widzi również przyszłe losy Polski, a także innych krajów z całego świata. Nigdy nie wiadomo, co następnym razem swym ukrytym, wewnętrznym okiem ujrzy ten duchowy następca legendarnej Baby Wangi.

Krzysztof Jackowski od miesięcy podbija internet. Powodem są rzekome sprawdzające się wizje popularnego jasnowidza. Ostatnio o Jackowskim było szczególnie głośno z powodu przepowiedni związanych z koronawirusem. Jasnowidz wielokrotnie wypowiadał się na temat przyszłości sytuacji sanitarno-epidemiologicznej w Polsce. Ostatnio Jackowskiego nachodziły inne, niezwiązane z COVID-19 wizje. Mówił o ogromnym niebezpieczeństwie, które dotknie zagraniczny kraj.

Lekarze ostrzegają, że druga fala już uderzyła. Niepokojące doniesienia zza granicyLekarze ostrzegają, że druga fala już uderzyła. Niepokojące doniesienia zza granicyCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski zobaczył pożar

Krzysztof Jackowski jest autorem mnóstwa przepowiedni dotyczących zarówno Polski i wydarzeń w naszym kraju, jak i innych państw z całego świata. Pod koniec lipca informował o wyjątkowo niepokojącej wizji straszliwego ognia. Pożar miał pojawić się w dużym mieście.

Jak podaje portal radiozet.pl, Krzysztof Jackowski od razu zaznaczył, że jego zdaniem niebezpieczeństwo nie będzie dotyczyło Polski. Mimo tego, zdaniem Jackowskiego, tragiczne wydarzenie wpłynie na losy całego świata i będzie stanowiło wstęp do czegoś znacznie gorszego. Internauci natychmiast zauważyli uderzające podobieństwo podanego przez jasnowidza opisu do ostatnich wydarzeń z Libanu.

- Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek - głosił Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów restauracji, w której wykryto koronawirusa
2. Świadczenie, o którym wiele się nie mówi. A 1200 zł mogą pobierać zarówno panie, jak i panowie

Czujni internauci zwracali również uwagę na to, że faktyczne miejsce zdarzenia tragedii nie zgadza się z przepowiednią polskiego jasnowidza. W Bejrucie wybuch nastąpił bowiem w porcie. Co więcej, domniemana skuteczność przepowiedni Jackowskiego nie została dotychczas w żaden sposób zweryfikowana.

Tragedia w Libanie to jednak niestety prawda. W stolicy tego kraju, Bejrucie, miała miejsce gigantyczna eksplozja. Media donoszą o ponad 100 ofiarach śmiertelnych i blisko 4 tysięcy rannych. Pod gruzami zawalonego budynku wciąż mogą walczyć o przeżycie także inne osoby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe fakty
  2. Monika Kurska przeszła ciężkie chwile. O wielu kwestiach wolałaby nie wspominać i zapomnieć
  3. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia
  4. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
  5. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  6. 20-latka wzięła ślub z lalką zombie. Wspólne zdjęcia i wideo wbijają w fotel

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł