Krzysztof Jackowski ma nową wizję
fot. https://www.youtube.com/ KRIS LIVE
Autor Klaudia Gaicka - 6 Czerwca 2020

Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Przepowiada straszne rzeczy, padły nawet konkretne terminy

Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej nowej niepokojącej wizji. Możliwe, że czeka nas coś bardzo niedobrego. Przepowiednia budzi dodatkowy strach, ponieważ jasnowidz podał w niej konkretne terminy, które wcale nie są dalekie.

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najsłynniejszym polskim jasnowidzem. Jego wizje interesują wszystkich, ponieważ w wielu sprawach już niejednokrotnie miał rację. Jest znany między innymi z tego, że współpracuje z policją.

Media obiegła straszna wiadomość. Nie żyje 16-letni PiotrMedia obiegła straszna wiadomość. Nie żyje 16-letni PiotrCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski ostrzega. Możliwe, że czekają nas jakieś złe wydarzenia, podaje termin

Jego parapsychiczne zdolności pomagają w odnalezieniu zaginionych osób lub, niestety, ich ciał. Strona internetowa jasnowidza informuje o tym, że w ciągu ostatnich 20 lat rozwikłał kilkaset spraw. Na dowód swoich słów Krzysztof opublkował na stronie kilkadziesiąt policyjnych dokumentacji.

Co ciekawe, w 2011 roku nawet rzecznik krakowskiej Prokuratury Okręgowej przyznał, że uzyskane od Jackowskiego informacje były przydatne dla toczącego się postępowania w sprawie o kryptonimie „Skóra”.

Jak podaje serwis Papilot.pl, najnowsze wizje jasnowidza z Człuchowa są równie mroczne, jak te ostatnie. Jackowski mówi wprost, że czeka nas coś niepokojącego.

– Cały czas mam odczucie, że w planie jako element awaryjny, jest przygotowany element ogłoszenia jakiegoś stanu. To nie musi być stan wyjątkowy, ani wojenny. Choć może to być taki stan – ostrzega jasnowidz.

Jackowski ewidentnie nie ma najprzyjemniejszych odczuć, jeżeli chodzi o dalszą sytuację naszego kraju. Nie wiadomo co prawda, czy jego wizje związane są z decyzjami politycznymi odnośnie do pandemii, czy chodzi o jakieś inne wydarzenia, których się nie nikt nie spodziewa. Jednak cała jego wypowiedź mrozi krew w żyłach. Jest tym bardziej niepokojąca, że Jackowski podaje konkretne terminy, w których możemy spodziewać się zmian.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało

2. Miłośnicy zwierząt będą zachwyceni. Lidl wprowadza hitowe produkty na Dzień Psa

– Uważam i czuję to, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas, kiedy to będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie. To się zacznie nagle, to nas zaskoczy. Dlaczego? Jak? Przecież było tak spokojnie? – zastanawia się Jackowski.

Akurat zaczyna się termin, który wskazał jasnowidz, więc będziemy mogli sprawdzić, czy miał on rację. Oczywiście mamy nadzieję, że nie. Warto zaznaczyć, że metody, którymi posługuje się Krzysztof Jackowski nie są uzasadnione ani udowodnione z naukowego punktu widzenia. Mimo tego, bardzo wiele osób nadal mu wierzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niespodziewany zwrot w sprawie noszenia maseczek. Są nowe zalecenia wydane przez WHO
  2. Media ostrzegają, Polacy z ograniczonym dostępem do gotówki. Lepiej się przygotować na czarną godzinę
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Jedna z największych gwiazd sportu kończy karierę. Tej decyzji nie spodziewał się nikt

Następny artykuł