Krzysztof Jackowski: wybory wizja
youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Autor Damian Witoń - 7 Lipca 2020

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą wyborów. Jasnowidz wskazał zwycięzcę

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Tym razem miał ujrzeć, kto wygra w II turze wyborów prezydenckich, które wkrótce odbędą się w naszym kraju. Wiele osób śmieje się z jasnowidza, zarzucając mu kłamstwo i manipulację. Są też jednak tacy, którzy wierzą w to co mówi.

Krzysztof Jackowski znany także jako Jasnowidz z Człuchowa jest postacią, która ma zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. Trudno jednak przejść obok niego obojętnie. Niektórzy wierzą w jego przepowiednie, inni się z nich śmieją.

Fani Jackowskiego podają za przykład sprawy, w których współpracował z policją i pomógł odnaleźć zaginione osoby. Osoby mniej mu przychylne przypominają przepowiednie, które okazały się fałszywe. Tym razem jasnowidz miał wizję dotyczącą zbliżającej się II tury wyborów prezydenckich. Podobno ujrzał w niej, kto zostanie zwycięzcą.

Objawy, które wskazują, że ze zdrowiem jest już naprawdę źle. Wymagają natychmiastowej reakcjiObjawy, które wskazują, że ze zdrowiem jest już naprawdę źle. Wymagają natychmiastowej reakcjiCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski miał ujrzeć w swojej wizji, kto wygrał wybory. Kogo wskazał?

Według jasnowidza z Człuchowa w II rundzie wyborów prezydenckich zwycięzcą zostanie Andrzej Duda. Jackowski twierdzi, że obecna głowa państwa uzyska około 53 procent głosów, a do urn ruszy znacznie mniej Polaków niż w turze I.

Portal sadeczanin.info podaje, że Jackowskiemu udało się już przewidzieć, jak przebiegnie I tura wyborów. Jasnowidz miał powiedzieć przed nią, że na pierwszym miejscu podium stanie Andrzej Duda i podać bardzo zbliżone wyniki do rzeczywistych. Warto jednak zastanowić się, czy taki przewidywania są rzeczywiście przejawem mocy paranormalnych, czy może trafną analizą sytuacji politycznej, wyprowadzoną na podstawie wcześniejszych sondaży czy wydarzeń z kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy niedoboru potasu w organizmie. Lepiej ich nie bagatelizować, gdyż jest niezwykle ważny dla zdrowia

2. Najbardziej pojemne kombi na rynku. Tanie, przestronne samochody dla rodziny

Jasnowidzenie nie jest zjawiskiem udokumentowanym naukowo. Metody, którymi na oczach widzów posługuje się Krzysztof Jackowski, należą do obszaru parapsychologii. Ostateczną ocenę ich wiarygodności pozostawimy jednak państwu.

Przypominamy również, że II tura wyborów prezydenckich, do której w swojej przepowiedni odniósł się Pan Jackowski, odbędzie się już w najbliższą niedzielę 12 lipca. Przy urnach nadal obowiązują zalecenia związane z epidemią koronawirusa. Chcąc uniknąć niepotrzebnych kłopotów warto zatem zabrać ze sobą maseczkę, rękawiczki, własny długopis oraz zachowywać się odpowiedzialnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny rój pszczół w restauracji. Czegoś takiego nigdy nie widzieliście
  2. Pilny apel Janiny Ochojskiej do Andrzeja Dudy. Nie wytrzymała, ma dość i oczekuje konkretnych deklaracji;
  3. Wielka tragedia w kopalni w Azji. Nie żyje ponad 160 osób
  4. 4-latek trafił w ręce prawdziwych potworów. Zamiast opieki otrzymał tortury, których niestety nie wytrzymał
  5. Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia
  6. Nie żyje popularny mistrz świata. Stracił życie w ekstremalnych okolicznościach, dramatyczne szczegóły

Następny artykuł