Krzysztof Jackowski ostrzega przed czymś gorszym niz epidemia
screen youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Autor Barbara Bujar - 8 Sierpnia 2020

Krzysztof Jackowski nie wytrzymał. Ostrzega Polaków przed czymś gorszym niż epidemia

Krzysztof Jackowski co jakiś czas dzieli się z Polakami swoimi nowymi wizjami. Wczoraj opublikował nagranie, na którym zwierzył się z obaw, których nie mógł już dłużej trzymać w sobie. Ku zaskoczeniu wielu obserwujących jasnowidz nie ostrzegał ich przed epidemią koronawirusa. Tym razem zaniepokoiła go zupełnie inna, dużo poważniejsza sprawa.

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz, który publicznie przepowiada ważne wydarzenia nie tylko dla Polski, ale też dla całego świata. Jego kanał na YouTube od miesięcy regularnie śledzą tysiące obserwujących, a o najnowszych wizjach informują portale internetowe. Wczoraj mężczyzna opublikował kolejne nagranie, na którym dzieli się ważnymi przemyśleniami. Tym razem nie ostrzega przed epidemią.

Rząd wprowadził istotne zmiany dotyczące maseczek. Rozporządzenie już weszło w życieRząd wprowadził istotne zmiany dotyczące maseczek. Rozporządzenie już weszło w życieCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski podzielił się ważnymi. Polskę może czekać coś gorszego niż epidemia

Krzysztof Jackowski nie mógł już dłużej dusić w sobie niepokojących obaw i podzielił się nimi z internautami. W relacji live, którą nagrał wczoraj podczas spaceru w Ustce, przyznał, że czuje tego ogromną potrzebę.

- Nie wiem, co to daje, że ja wam to mówię, ale czuję potrzebę, żeby wam to powiedzieć i wam to mówię z czystym sumieniem, jako jasnowidz i jako człowiek - wyznał.

Jak donosi Super Express, przemówienie jasnowidza może mieć duży związek z ostatnimi wydarzeniami, jakie miały miejsce w Bejrucie. Przypomnijmy, że w stolicy Libanu nastąpiła poważna eksplozja, która doprowadziła do śmierci ponad stu osób. Tysiące tamtejszych obywateli doznało poważnych obrażeń, a także straciło czas nad głową. Po tej katastrofie Krzysztof Jackowski zatytułował swoje nagranie "Ten czas spokoju doceniajcie".

Mężczyzna nawiązał do sytuacji epidemicznej, która w dalszym ciągu panuje w naszym kraju. Ostrzegł także, że może być ona początkiem poważnych zmian, których powinniśmy zacząć się obawiać.

- Ten czas doceniajcie, czas spokoju, bo czas, który się kończy (...) Każdy widzi, co się wokół dzieje. Nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć, co się dzieje. Od momentu, kiedy sprawdziła się moja przepowiednia, którą mówiłem na temat brudnej bomby, od tego momentu jest bliski czas do tego, co będzie nas niepokoiło i czego będziemy się obawiać - powiedział.

Jackowski zwrócił uwagę na to, że mimo lata i suchych dni pandemia wraca, co bardzo niepokoi polityków i wielu obywateli naszego kraju. Jego zdaniem to, przez co wszyscy musimy przechodzić, jest rodzajem testu. Jeśli nie pokonały nas zamknięte przychodnie, szkoły i urzędy, oznacza to, że zostaliśmy przeszkoleni i jesteśmy gotowi na coś poważniejszego.

- Obawiam się, że zaczyna spełniać się to, co umiejscowiłem na 2020 rok. Obawiam się, że jest to ostatni czas, z pewnymi zakłóceniami, ale ostatni czas spokoju naszego. To wisi na włosku. To się, obawiam, wydarzy... (...) Rola Polski może być ważna i w pewnym sensie niebezpieczna - mówił.

Dzisiaj grzeje: 1. Aktorka "M jak Miłość" trafiła do szpitala. Wiadomo, co się z nią dzieje
2. Stało się, uwielbiana sieciówka nie będzie obsługiwać klientów bez maseczek. Efekt rozporządzenia

Słowa jasnowidza dotyczyć miały światowych spraw militarnych. Mężczyzna oparł swoje przypuszczenia na zaproszeniu, jakie przed pierwsza turą wyborów prezydenckich otrzymał Andrzej Duda od Donalda Trumpa.

- Nie sądzę, by Trump robił naszemu prezydentowi kampanię wyborczą, wydaje mi się, że chodziło o to, że nasze państwo mogło wyrazić zgodę, że gdy coś się będzie złego działo na świecie, to Polska może być wykorzystana jako punkt do powiedzmy... nawet ataków na jakieś państwa, nie my to będziemy robić, a wojska amerykańskie - przyznał Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaczęło się. Tłumy nagle wyszły na ulice, ludzie nie wytrzymali. Na miejscu jest ogrom policji
  2. Przestaje być śmieszne. Jarosław Jakimowicz otwarcie nawołuje do przemocy?
  3. Marian Glinka przez lata był idolem wielu Polaków. Zabrała go podstępna choroba, której nie warto lekceważyć
  4. Był prawdziwym wzorem do naśladowania. Tłumy ludzi na wzruszającym pogrzebie Marcina Kolczyńskiego
  5. Najwięcej zakażeń już nie na Śląsku. Nowy region wyszedł na prowadzenie, Ministerstwo Zdrowia wyjaśnia dlaczego
  6. Kultowy sklep z "Rancza" do tej pory sprzedaje słynne "Mamroty". Co słychać w Wilkowyjach po latach?

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł