Krzysztof Jackowski o pandemii
fot. https://www.youtube.com/ 4Mens 20TV
Autor Klaudia Gaicka - 10 Maja 2020

Krzysztof Jackowski przestraszony swoją wizją na rok 2020. "Sytuacja jest bardzo poważna"

Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz alarmuje. W jego wizjach rysuje się niepokojąca przyszłość

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem pochodzącym z Człuchowa. Wśród kolegów z branży wyróżnia go przede wszystkim to, że wielokrotnie współpracował z policją, nawet przy kilku medialnych sprawach. Na swojej stronie internetowej napisał, że w ciągu ostatniego 20-lecia rozwikłał kilkaset spraw. Opublikował nawet kilkadziesiąt policyjnych dokumentów potwierdzających efektywność jego współpracy z jednostkami policji. W 2011 roku nawet rzecznik krakowskiej Prokuratury Okręgowej przyznał, że uzyskane od niego informacje były pomocne dla toczącego się postępowania. Było to przy okazji sprawy o kryptonimie „Skóra”.

Niebezpieczny nowotwór atakujący głównie ludzi młodych. Warto znać jego objawyNiebezpieczny nowotwór atakujący głównie ludzi młodych. Warto znać jego objawyCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski zaniepokojony przyszłością

Wielu Polaków bardzo ceni sobie przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego. Obawy jasnowidza dotyczące naszych dalszych losów są bardzo niepokojące, z uwagi na to, że prawdopodobnie już dawno ostrzegał on przed pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.

– Ludzie będą bali się oddychać – przepowiadał jasnowidz.

Jak podaje serwis Se.pl, już na początku bieżącego roku Jackowski wspominał o suszy, która dotknie Warszawę i tu również okazał się mieć rację. Ostatnio ponownie zabrał głos.

- Każdy z nas chyba zauważa już, że dzieje się coś nie tak i że nie do końca chodzi o pandemię, a realizowane jest coś znacznie innego - zaczął Krzysztof Jackowski.

W dalszej części wypowiedzi jasnowidz dalej nas ostrzega. Wspomina, że sam jest przerażony tym, co zaczyna się dziać.

Dzisiaj grzeje: 1.Nietypowy objaw zwiastujący zawał serca. Nigdy go nie lekceważ

2. Mandat z fotoradaru coraz częstszy, jednak niektórzy potrafią się od niego wymigać. Sposób nr 4 jest najprostszy

- Ostrzegałem przed tym. Mówiłem, że rok 2020 obedrze nas ze złudzeń i będzie to pierwszy rok czegoś, co nie będzie dobre dla nas wszystkich. Obecnie znajdujemy się już w takiej sytuacji. Mamy początek protestu przedsiębiorców w Warszawie. Myślę, że coraz bardziej obecna sytuacja będzie nas niepokoiła. Zaczęło się to przed czym już ostrzegałem. Sytuacja jest bardzo poważna! Sytuacja gospodarcza. Ale jest jeszcze coś gorszego od sytuacji gospodarczej. Mianowicie to, że jesteśmy kompletnie zdezorientowani, co tak naprawdę się dzieje. I to jest straszne i tutaj jest we mnie duży lęk. To się zaczęło! Większość z nas na razie jeszcze wierzy, że to, co się zaczęło, to pandemia. Ale chyba już coraz mniej tak myśli… I chyba słusznie - opowiada jasnowidz.

Chociaż oczywiście wiele osób wierzy w słowa jasnowidza, należy jednak podkreślić, że jego metody nie są w żaden sposób potwierdzone naukowo. Same wizje często są sformułowane w taki sposób, aby pozostawić duże pole do interpretacji, co sprawia, że można dopasować je do rzeczywistych sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda zapowiedział kolejne 500 plus. Kto, kiedy i na co dostanie nowy bon
  2. Poruszający napis na grobie dziecka, którego śmiercią żyła Polska. Nie pożegnał go nikt z bliskich
  3. Meghan Markle zmieniła się nie do poznania. Widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli twarz żony księcia Harry'ego
  4. Najnowsze ustalenia dotyczące koronawirusa. Dotarł do Europy znacznie wcześniej niż zakładano
  5. Niepokojące wyznania lekarki na temat polskiej służby zdrowia. Rażące niedopatrzenia i procedury, które nie mają sensu
  6. Niedawno wywinął się śmierci, tym razem się nie udało. Nie żyje znany w Polsce gwiazdor

Następny artykuł