Krzysztof Jackowski: tym razem miał rację
fot. https://www.youtube.com/ KRIS LIVE
Autor Klaudia Gaicka - 10 Czerwca 2020

Jackowski tym razem miał rację. Zdradził szczegóły o zaginięciu chłopca w Rewalu

Krzysztof Jackowski już wiele lat temu wskazał, gdzie jest ciało chłopca. Niestety nasza niezawodna policja zignorowała ten trop. Wizja sławnego jasnowidza z Człuchowa sprawdziła się, odnaleziono kości i sweter, który widnieje na zdjęciach ofiary. Matka chłopca potwierdza prawdziwość znaleziska, sweter miał pewną charakterystyczną wadę.

Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem z Człuchowa. Jego niesamowite wizje interesują wszystkich Polaków, przede wszystkim dlatego, że w wielu sprawach już nieraz udzielił znaczących informacji. Jest bardzo popularny między innymi z tego, że współpracuje z policją przy poszukiwaniu zaginionych osób.

Wielka tragedia na morzu. Nie żyje 20 osób, Straż Przybrzeżna szuka kolejnychWielka tragedia na morzu. Nie żyje 20 osób, Straż Przybrzeżna szuka kolejnychCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski miał rację

Jak podaje portal Se.pl, w 1999 roku zaginęła dwójka chłopców, Andrzej Ziemniak i Łukasz Sas. Chłopcy uciekli z ośrodka i wszelki ślad po nich zaginął. Mama pierwszego ze wspomnianych nie mogła uwierzyć w ucieczkę, więc postanowiła skontaktować się z jasnowidzem. Początkowo kontaktowała się z jasnowidzem Markiem Szwedzkim. Mężczyzna poinformował ją, że chłopak nie żyje, ale znajduje się na terenie ośrodka.

Ostatnio wrócił do sprawy Krzysztof Jackowski, do którego matka chłopca również zwróciła się o poradę.

– Mówię o tym, by przyglądać się tej sprawie, żeby uczciwie zostało to sprawdzone, żeby ci rodzicie poznali prawdę o zaginionych dzieciach – zaczął Jackowski po wstępnym wprowadzeniu.

Dziś, w obliczu nowych odkryć śledztwa, jasnowidz powraca do tego, co powiedział matce 13-letniego chłopca w 2012 roku.

– „Uważam, że ten chłopiec nie uciekł z ośrodka a został mocno pobity w wyniku czego stracił życie. W tym ośrodku była jakaś stara kanalizacja w budynku gospodarczym. Ta kanalizacja była wtedy nieczynna. Były tam dwa opuszczone szamba. W jednym z tych szamb zostało ukryte ciało. Obok tych dwóch szamb była kotłownia. Ciało chłopca zostało zasypane śmieciami w jednym z dwóch nieczynnych szamb” I podpisałem się Krzysztof Jackowski – wspomina.

Według słów Jackowskiego, wszystko z przepowiedni się sprawdziło. Mama chłopca od początku pytała go, co ma zrobić w związku z podaną przez niego wizją. Jasnowidz poradził jej, aby przekazała jej treść policji. Ostatnie ustalenia ukazują nie tylko, że Jackowski miał rację, ale również, że policja nie wysiliła się nawet, aby przeszukać cały teren ośrodka. Niedawno znaleziono tam nie tylko kości, ale również sweter, który bez wątpienia należał do chłopaka. Posiadał pewną fabryczną wadę, którą matka od razu rozpoznała.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda zapowiedział swoje 500+. Kto dokładnie będzie mógł skorzystać z bonu turystycznego?

2. Supernowoczesna Biedronka w Gdyni. Nowa placówka z zadziwiającymi technologiami [ZDJĘCIA]

– I mało tego! Mama tego chłopca pokazała zdjęcie i na tym zdjęciu chłopiec rzeczywiście jest w ten sweter ubrany. Czyli jest to stuprocentowy dowód na to, że ten sweter należał do tego chłopca. Przyjechał prokurator, przyjechała policja. Zabrano do ekspertyzy kości. Nie znaleziono tam czaszki. I mimo że na sto procent sweter należy do chłopca, co stwierdza matka i dokumentuje to zdjęciem sprzed lat. I co to oznacza? Oznacza to, że te kości należą do tych chłopców lub do jednego z nich – podsumował Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Strzelanina w bloku na Mazowszu. Zginęły dwie osoby, jedna jest ciężko ranna
  2. Macie konto w PKO BP, czy Santanderze? Banki wydają ostrzeżenia, pieniądze znikają z kont a oszuści są coraz bardziej przebiegli
  3. Niszczycielski żywioł przeszedł przez Polskę. Nie obyło się bez rannych
  4. Sok z brzozy staje się coraz popularniejszy. Jego właściwości są niesamowite
  5. Prawie 3 tysiące zachorowań od początku roku. Niebezpieczna choroba, o której wiele osób zapomniało
  6. Radosław Majdan został ojcem. Z samego rana doczekaliśmy się radosnej nowiny, gratulujemy

Następny artykuł