Krzysztof Jackowski: kolejna mroczna wizja
fot. https://youtube.com/ Plotki Rozrywka
Autor Klaudia Gaicka - 10 Września 2020

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz ostrzega przed wielkim zagrożeniem

Krzysztof Jackowski znany polski jasnowidz, który specjalizuje się w odnajdywaniu zaginionych osób, miał kolejną straszną wizję. Może ona mieć wpływ nie tylko na nasz kraj, ale również cały świat. „Medium z Człuchowa” podało konkretny miesiąc. Sprawa nie wygląda najlepiej.

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz. Wielu kojarzy go przede wszystkim jako „Medium z Człuchowa”. Chociaż z zawodu jest tokarzem, obecnie prowadzi firmę o nazwie „usługi paranormalne". Dodatkowo prowadzi nawet kursy jasnowidzenia.

Fani pogrążyli się w rozpaczy. Nie żyje Gienek Loska, pogrzeb wybitnego muzyka już dziśFani pogrążyli się w rozpaczy. Nie żyje Gienek Loska, pogrzeb wybitnego muzyka już dziśCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski ma kolejną czarną wizję. Tym razem dotyczy ona przełomu października i listopada

Wśród innych polskich medium wyróżnia go to, że współpracował już z policją przy kilku znanych sprawach. Jak sam twierdzi, jego specjalnością jest poszukiwanie zaginionych osób. Na swojej stronie podaje, że w ciągu dwudziestu lat rozwiązał kilkaset takich spraw.

Na swojej oficjalnej stronie „Medium z Człuchowa” opublikował nawet kilkadziesiąt policyjnych dokumentów potwierdzających efektywność jego współpracy z jednostkami policji. Co ciekawe, w 2011 roku nawet rzecznik krakowskiej Prokuratury Okręgowej przyznał, że uzyskane od niego informacje były pomocne dla toczącego się postępowania. Było to przy okazji słynnej sprawy o kryptonimie „Skóra”.

Jak podaje portal Radiozet.pl, Krzysztof Jackowski nie ma dla nas najpozytywniejszych wieści. Tym razem jego obawy dotyczą wydarzeń, które w jego opinii, wydarzą się w listopadzie.

- Może się wydarzyć coś takiego, że będzie bardzo poważna wojna- poza Polską ona się zacznie, w listopadzie - zaczął Jackowski.

Po czym wspomina, jak zapowiadał, że 2019 rok będzie ostatnim „w miarę normalnym”. Zdaniem jasnowidza listopad będzie miesiącem, od którego wiele będzie zależeć. Całość ma się rozpocząć już w październiku.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważne zmiany już od 15 września. Lekarze są przerażeni
2. Polacy mają dość niewłaściwej opieki medycznej. Wielu znalazło sposób na rozwiązanie sprawy

- Jeżeli będziecie widzieli, że w październiku będzie wam się nakazywało z powodu koronawirusa różne rzeczy, też z ograniczeniem pewnych praw konstytucyjnych, będzie się apelowało do naszego zdrowego rozsądku, żebyśmy się na to godzili- wówczas, jeżeli to się zacznie w październiku, to nie miejcie wątpliwości, że w listopadzie czeka was coś o wiele gorszego, związanego z tym, co ma się wydarzyć na świecie. Dla mnie nie ulega wątpliwości, to co was straszyłem od kilku lat i ustawiałem to na 2020 rok, dla mnie nie ma wątpliwości, że jest to na rzeczy i musimy się przygotować - wyjaśnił Krzysztof Jackowski na swoim kanale.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt nie miał pojęcia, ukrywali całą prawdę. Chodzi o Bandziorka z „Chłopaków do wzięcia”
  2. Niestety, nie żyje. Chciał tylko zrobić zdjęcie, tragiczna wiadomość ze świata
  3. Smutne informacje. Jerzy Stuhr przerwał milczenie
  4. Użyła sprężyny jako spirali antykoncepcyjnej. Lekarze przecierali oczy ze zdumienia
  5. Najczęściej powtarzane mity dotyczące maseczek. Wiele osób wciąż w nie wierzy
  6. Zrozpaczona Gessler ma dość, nie mieli dla niej żadnej litości. "Kąsacie, aby bolało”, wystosowała dramatyczny apel

Następny artykuł