Krzysztof Jackowski: o koronawirusie
Facebook_Krzysztof_Andrzej_Jackowski
Autor Damian Witoń - 12 Marca 2020

Krzysztof Jackowski ponownie zabrał głos w sprawie epidemii. Według jasnowidza nadchodzi przełom

Krzysztof Jackowski, popularny jasnowidz z Człuchowa kolejny raz wypowiedział się na temat koronawirusa. Według niego w najbliższym czasie czeka nas przełom w epidemii.

Krzysztof Jackowski jest dobrze rozpoznawalną osobą w naszym kraju. Niektórzy wierzą, że mężczyzna z Człuchowa ma umiejętność przepowiadania przyszłości. Trudno się zatem dziwić, że podczas transmisji internetowej, którą przeprowadzał na żywo, jeden z widzów zapytał go o to, jak będzie wyglądał rozwój epidemii koronawirusa na świecie.

Z ostatniej chwili: pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w PolsceZ ostatniej chwili: pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w PolsceCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat koronawirusa

Według popularnego jasnowidza nasz kraj nie musi obawiać się epidemii wirusa SARS-CoV-2. Jackowski twierdzi, że chorych w Polsce będzie stosunkowo niewiele.

-Nie mam odczucia wielkiej pandemii w Polsce, ja uważam, że na jednostkach i to bardzo małych się zakończy. To nie będzie zaraza, która opanuje nasz kraj, ale powiedzmy, że będzie moment pewnej paniki - mówi jasnowidz.

Krzysztof Jackowski podał nawet przybliżoną datę, która będzie stanowiła pewien przełom w rozprzestrzenianiu się koronawiursa. Twierdzi również, że nie jest on tak groźny, jak uważa wielu ludzi i stanowi w dużej mierze jedynie zjawisko medialne.

-Narastanie tej pandemii, głównie medialnej będzie trwało do 17 marca. Po tym okresie zacznie tracić na swojej sile wszędzie na całym świecie - przewiduje Jackowski.

-W moim myśleniu jest to wirus medialny w Europie. Poczytajmy statystyki przeciętnej grypy każdego roku. Każdego roku jest inna, bardziej bądź mniej groźna - dodaje.

Pomimo przewidywań rychłego końca epidemii, jasnowidz udziela jednak rady dla osób, które chciałyby się dodatkowo chronić przed zachorowaniem. Według Jackowskiego pomóc może im cebula

-Jeżeli chodzi o wirusa tej grypy, cały czas, jak się tu skupiam, kojarzy mi się cebula. Cebula daje bezpieczeństwo. No, nawet jeśli raz dziennie ugryźlibyśmy surową cebulę i ją pogryźli i zjedli, to nam to nie zaszkodzi -wypowiada się jasnowidz.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiosna prawdopodobnie nie powstrzyma epidemii koronawirusa. Ekspert nie pozostawia złudzeń

2. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia

Chociaż scenariusz przepowiadany przez jasnowidza jest bardzo optymistyczny, zalecamy jednak zachować szczególną ostrożność. Według naukowców SARS-CoV-2 jest niebezpieczny i wymaga specjalnego podejścia. Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła ostatnio oficjalnie pandemię, a rządy krajów na całej planecie starają się robić wszystko, aby ograniczyć jej ekspansję. Z punktu widzenia jednostki bardzo ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad higieny, zwłaszcza częste mycie rąk, a także unikanie zatłoczonych miejsc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany
  2. Ratownicy medyczni pojechali zjeść kebaba. Gdy zobaczyli swój rachunek, oniemieli
  3. Objawy mogące świadczyć o nowotworze u dziecka. Nie wolno ich lekceważyć
  4. Media dotarły do szczegółów wypadku Małgorzaty Kożuchowskiej. Prawdopodobną przyczyną nieuleczalna choroba
  5. Choroby, które sieją największe spustoszenie. Odpowiadają za śmierć ponad połowy Polaków
  6. Grupa krwi a SARS-CoV-2. Co trzeci Polak może być w grupie największego ryzyka

Następny artykuł