Krzysztof Jackowski ostrzega Andrzeja Dudę. Jasnowidz podzielił się swoją nową wizją

Krzysztof Jackowski o swojej nowej wizji
screen youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Autor Karol Zaborowski15.07.2020

Krzysztof Jackowski w swoich nagraniach dzieli się nie tylko wizjami, ale również komentuje aktualne wydarzenia z naszego kraju. Jego ostatnia wizja miała miejsce niedługo po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich, a jej treść została skierowana bezpośrednio do Andrzeja Dudy.

Krzysztof Jackowski nie raz chwalił się na nagraniach swoimi dotychczasowymi sprawami, w których trakcie współpracował nawet z policją. Jasnowidz bardzo często zabiera głos na tematy polityczne i tak też było w przypadku wyborów prezydenckich. Co więcej, Jackowski starał się nawet przewidzieć ich wynik.

Już pierwszego wieczoru po niedzieli wyborczej, Jackowski postanowił podzielić się z fanami swoimi przeczuciami dotyczącymi tego, jak będzie wyglądała druga kadencja Andrzeja Dudy. Zaznaczył również, że wszystko stało się tak, jak przewidział.

Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje prowadzący kultowego programu, znamy przyczynęFani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje prowadzący kultowego programu, znamy przyczynęCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski ostrzega Andrzeja Dudę

W swoim nagraniu, które zostało opublikowane na platformie youtube, Jackowski stwierdził, że druga kadencja Andrzeja Dudy będzie naprawdę niepokojąca. Jednak nie miał na myśli samego prezydenta, a dokładniej wydarzenia na świecie.

- Uważam, że ta kadencja będzie inną kadencją, bardzo niepokojącą, i nie chodzi tu o pana Dudę. Ta niepokojąca kadencja będzie związana z tym, co się będzie działo na świeci (...) Ta kadencja wydaje mi się wyjątkowa, tak jak te lata - stwierdził Krzysztof Jackowski.

To jednak nie był koniec wizji jasnowidza z Człuchowa. Jackowski miał też pewne przeczucia odnośnie do tego, co może spotkać Andrzeja Dudę w nadchodzących latach. Niestety nie były to dobre wiadomości.

2. Aż 4 tysiące złotych dodatku dla emeryta i to każdego miesiąca. Coraz więcej seniorów uprawnionych

2. Już 100 tys. Polaków złożyło wnioski o dofinansowanie 5 tys. zł. Ty też możesz się załapać

Jasnowidz wprost stwierdził, że prezydent Polski powinien bardzo na siebie uważać. Wszystko dlatego, że grozić mu może niebezpieczeństwo.

- Prezydent Andrzej Duda powinien w tej nowej prezydenturze bardzo na siebie uważać, i uważać na swoje bezpieczeństwo - dodał jasnowidz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Kinga Rusin żegna kolegę z DDTVN. "Takich zdjęć już nie będzie";
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu

Następny artykuł