Krzysztof Jackowski o końcu spokoju
fot. https://youtube.com/ Plotki Rozrywka
Autor Natalia Niewczas - 16 Sierpnia 2020

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Jasnowidz ostrzega przed wielkim zagrożeniem dla Polski

Krzysztof Jackowski to polski jasnowidz, którego przerażające wizje poruszają serca rodaków. Swych rzekomych paranormalnych zdolności używał we współpracy z policją, chociażby podczas poszukiwania osób zaginionych. Od pewnego czasu regularnie publikuje nowe przepowiednie w mediach. W jednej z ostatnich relacji ujawnił istnienie mającego dotrzeć do Polski zagrożenia.

Krzysztof Jackowski gromadzi przed ekranami komputerów pokaźną grupę fanów i niewątpliwie wzbudza zainteresowanie ze strony mediów. Niektórzy kojarzyli słowa Jackowskiego dotyczące wielkiego pożaru z mającym miejsce na początku sierpnia wybuchem w Libanie. Przeciwnicy jasnowidza łapali go jednak za słówka - opisując wizje, wspominał wówczas o sabotażu kolejowym, co nie zgadzało się z faktyczną lokalizacją tragedii. Trudno powiedzieć, czy kolejna z mrocznych wizji medium znajdzie dokładniejsze odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Ważne ostrzeżenie dla Polaków. Chodzi o nowe obostrzenia, lepiej nie dać złapać się w pułapkęWażne ostrzeżenie dla Polaków. Chodzi o nowe obostrzenia, lepiej nie dać złapać się w pułapkęCzytaj dalej


Krzysztof Jackowski ostrzega rodaków


Tym razem Krzysztof Jackowski skupił się na przyszłości naszego kraju. Na przestrzeni sierpnia kilkukrotnie wspominał o konfliktach militarnych. To właśnie temat końca spokoju kontynuują najnowsze wizje medium.


Według doniesień portalu se.pl przewidywania Krzysztofa Jackowskiego dla Polski są co najmniej niepokojące. Zdaniem mężczyzny dzielenie kraju na strefy (czerwoną, żółtą i zieloną, wynikające z panującego w danym regionie zagrożenia epidemiologicznego) to dopiero początek nadchodzących, zagrażających naszej ojczyźnie zmian. Jasnowidz dopatruje się nadciągającego do Polski niebezpieczeństwa o charakterze militarnym.


- Dzielenie Polski na strefy, tak jak to teraz robią, dzielenie na kolorowe strefy, dwóch kolorów, świadczy coraz dobitniej o tym, że może być sytuacja prawdopodobna bardzo, iż Polska zgodziła się w ewentualnym konflikcie na to, że (...) nasze terytorium może być użyte do działań wojennych w przyszłości - tłumaczy Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej objawy były książkowe. Lekarze nie mogli postawić diagnozy przez ponad dekadę
2. Płaca minimalna 2021 z konkretną kwotą. Rząd właśnie opublikował projekt, mniej niż zapowiadano

Warto wspomnieć, że rosnąca popularność jasnowidza nie wynika ze skuteczności, z jaką sprawdzają się jego przepowiednie. Ani Komenda Główna Policji, z którą współpracował, ani żadne naukowe stowarzyszenie nie potwierdziły domniemanych zdolności paranormalnych Krzysztofa Jackowskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. [Na żywo] Tęcza się pali, setki policjantów na ulicach. Pilnują każdego pomnika. Narodowcy przed chwilą spalili tęczę
  2. Andrzej Duda przeżywa śmierć. W poruszających słowach postanowił publicznie ją pożegnać: "Jej odejście jest wielką stratą"
  3. Marian Glinka przez lata był idolem wielu Polaków. Zabrała go podstępna choroba, której nie warto lekceważyć
  4. Był prawdziwym wzorem do naśladowania. Tłumy ludzi na wzruszającym pogrzebie Marcina Kolczyńskiego
  5. Najwięcej zakażeń już nie na Śląsku. Nowy region wyszedł na prowadzenie, Ministerstwo Zdrowia wyjaśnia dlaczego
  6. Mama 3 dzieci schudła w rok 40 kg i została trenerką personalną oraz tancerką pole dance. Niesamowita metamorfoza

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł