Krzysztof Jackowski znów ostrzega Polaków. Tym razem chodzi o Warszawę
youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Autor - 17 Maja 2020

Złowieszcze słowa Krzysztofa Jackowskiego. Dotyczą Warszawy

Krzysztof Jackowski jest polskim jasnowidzem. Mężczyzna prowadzi działalność gospodarczą o nazwie "usługi paranormalne", a także przeprowadza kursy jasnowidzenia. Ostatnio Jackowski zabrał głos w sprawie Warszawy. Jasnowidz twierdzi, że stolicę czekają masowe protesty.

Krzysztof Jackowski to polski jasnowidz często nazywany “Medium z Człuchowa”. Z zawodu jest tokarzem, jednak obecnie prowadzi firmę o nazwie "usługi paranormalne". Prowadzi ponadto kursy jasnowidzenia.

Jackowski w ostatnim czasie kilkukrotnie wypowiadał się w sprawie epidemii koronawirusa. Teraz podzielił się kolejną wizją, która dotyczy pewnego jej następstwa. Jego zdaniem to, co wydarzy się w Warszawie budzi grozę.

Zaatakowali szpital położniczy. Nie oszczędzili nawet noworodkówZaatakowali szpital położniczy. Nie oszczędzili nawet noworodkówCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski znów ostrzega Polaków. Tym razem chodzi o Warszawę

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa ostrzega warszawiaków. Jego słowa mogą budzić poważny niepokój mieszkańców stolicy. Zdaniem jasnowidza Warszawę czekają protesty, które mogą przybrać ogromną skalę. Rząd jego zdaniem może nawet wprowadzić nawet stan wyjątkowy.

Były rzecznik policji, który przez 10 lat badał sprawy Jackowskiego, stwierdził, że żadna z jego wizji się nie sprawdziła. W 2011 roku Fundacja Itaka stwierdziła zaś, że nie zna sprawy, w której wizje jasnowidza bezpośrednio przyczyniły się do odnalezienia osoby zaginionej.

Mimo to wielu ludzi uważa, że lista przepowiedni jasnowidza z Człuchowa, które się sprawdziły, jest długa. Za przykład podaje się jedną z tych, która dotyczy obecnej epidemii koronawirusa. Na długo przed jej wybuchem jasnowidz z Człuchowa przepowiedział, że „ludzie będą bali się oddychać”.


Z kolei na początku roku Krzysztof Jackowski mówił o suszy, która dotknie Warszawę. Jasnowidz twierdził również, że u boku Rafała Trzaskowskiego stanie kobieta, której obecność zmieni jego prezydenturę w stolicy.

Tym razem Krzysztof Jackowski przewidział, że warszawiaków spotka coś niezwykle niepokojącego. Zdaniem słynnego jasnowidza w stolicy dojdzie do protestu, który zainicjuje Śląsk. Protest przedsiębiorców ma być dopiero przedsmakiem tego, co nas czeka.

- Ten protest, który ma być w stolicy, będzie dużym protestem, poważnym protestem. Ten protest będzie miał już swoje konsekwencje. Ten protest też pokaże, jak rząd jest zdeterminowany, przynajmniej na ten czas, do nieustępliwości – powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Dalsza część jego wypowiedzi jest jeszcze bardziej niepokojąca.

- Cały czas mam odczucie, że w planie jako element awaryjny, jest przygotowany element ogłoszenia jakiegoś stanu. To nie musi być stan wyjątkowy ani wojenny. Choć może to być taki stan – przyznał Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1.Objawy niedoboru witaminy E. Jej brak odbija się na całym organizmie

2. Od 20 maja obowiązuje nowy surowy zakaz. Dotknie kilka milionów Polaków

Jego zdaniem taki stan może pociągnąć za sobą poważniejsze konsekwencje. Nie jest to dobry scenariusz dla Warszawy, tym bardziej że jej obecny prezydent, Rafał Trzaskowski zdecydował się kandydować na urząd prezydenta Polski. Wielu warszawiaków zastanawia się co się teraz stanie ze stolicą. Jasnowidz z Człuchowa nie pozostawia złudzeń, że zmiany będą dość poważne.

- Z początkiem czerwca zaczniemy widzieć i dostrzegać inny obraz tego, co się teraz dzieje – powiedział jasnowidz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach
  2. Wiadomo już, kim jest syn Szumowskiego. Można się było spodziewać
  3. Normy przekroczone ponad 40 razy. Rakotwórcza substancja w kaszach jaglanych
  4. Jeden z pierwszych objawów raka płuc. Wystarczy spojrzeć na swoje palce
  5. Przez tydzień piła koktajl z kurkumy. Efekty okazały się powalające
  6. Jutro wchodzi ważny zakaz, dotknie ponad 100 tys. punktów sprzedaży. Już jest sposób, jak go obejść

Następny artykuł