Krzysztof Jackowski ostrzega
https://www.youtube.com/ 4Mens 20TV
Autor Klaudia Gaicka - 17 Lipca 2020

Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Według jasnowidza Polsce grozi ogromne niebezpieczeństwo

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści dla Polaków. Jego zdaniem najbliższe lata będą bardzo trudne dla nas wszystkich. Jasnowidz z Czuchowa ostrzega przed zbliżającym niebezpieczeństwem. Jego zdaniem w niedalekiej przyszłości możemy zostać wcieleni do wojska.

Krzysztof Jackowski to polski jasnowidz znany przez wielu jako „Medium z Człuchowa”. Chociaż z zawodu jest tokarzem, obecnie prowadzi firmę o nazwie „usługi paranormalne". Co więcej, prowadzi nawet kursy jasnowidzenia.

Wśród kolegów z branży wyróżnia go przede wszystkim to, że wielokrotnie współpracował z policją, nawet przy kilku medialnych sprawach. Na swojej stronie internetowej napisał, że w ciągu ostatniego 20-lecia rozwikłał kilkaset spraw.

Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzegaRząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzegaCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski uważa, że neidługo możemy być wcieleni do wojska. Jego wróżby na najbliższe lata zatrważają jego fanów

Na swojej stronie opublikował nawet kilkadziesiąt policyjnych dokumentów potwierdzających efektywność jego współpracy z jednostkami policji. W 2011 roku nawet rzecznik krakowskiej Prokuratury Okręgowej przyznał, że uzyskane od niego informacje były pomocne dla toczącego się postępowania. Było to przy okazji sprawy o kryptonimie „Skóra”.

Krzysztof Jackowski często komentuje bieżące wydarzenia. Wielokrotnie miewał wizję dotyczące pandemii i suszy, która dotknęła nasz kraj. Ostatnio jasnowidz opowiedział o swojej wizji dotyczącej najbliższych lat.

- Nie ulega dla mnie wątpliwości, że obecna sytuacja jest to przygotowanie do działań wojennych. [...] Obawiam się, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii, czy obcemu wojsku do pewnych działań na odległość tam, gdzie zacznie się ta wojna - mówił niedawno.

Fani Jackowskiego postawili mu wiele pytań, więc ponownie zabrał on głos i wyjaśnił. Zdaniem jasnowidza możemy być wcieleni do wojska już w niedalekiej przyszłości.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzenia

2. NBP z fatalnymi prognozami dla Polaków. Niedługo mogą zacząć masowo tracić pracę, powód jest jeden

- Nie ulega dla mnie wątpliwości, że obecna sytuacja jest to przygotowanie do działań wojennych. [...] Obawiam się, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii, czy obcemu wojsku do pewnych działań na odległość tam, gdzie zacznie się ta wojna - doradził.

Wierząc Jackowskiemu, musimy być przygotowani na ciężkie lata. Chociaż jasnowidz nie wyjaśnia, skąd nagła potrzeba zwiększonej dyscypliny, jego fani są przerażeni. Najbliższe lata nie będą dla nich łatwe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego. Wakacje w 2020 roku mogą zostać przerwane
  2. Człowiek Kaczyńskiego publicznie bezwzględnie skrytykował Wiadomości TVP. Na Nowogrodzkiej zrobi się gorąco;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Policjanci przygotowali posiłek dla pięciorga dzieci, których matka została zabrana do szpitala

Następny artykuł