Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie, jak rozwinie się epidemia w Polsce. Przerażająca wizja

Krzysztof Jackowski miał wizje
youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Autor Klaudia Gaicka20.10.2020

Polski jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą przyszłych tygodni. Jej treść sprawia, że włosy stają dęba. Być może już niedługo w Polsce będzie rządził resort wojska. Niestety zdaniem jasnowidza nie obędzie się także bez ogromnych restrykcji.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w kraju. Chociaż z zawodu jest tokarzem, na co dzień zajmuje się prowadzeniem firmy o nazwie "usługi paranormalne". Dodatkowo prowadzi także kursy jasnowidzenia dla swoich fanów.

Poważnie zwiększają ryzyko zgonu przy COVID-19. Cierpią na nie tysiące PolakówPoważnie zwiększają ryzyko zgonu przy COVID-19. Cierpią na nie tysiące PolakówCzytaj dalej

Zwany także ,,Medium z Człuchowa” Jackowski specjalizuje się w odnajdywaniu zaginionych osób. Na swojej stronie chwali się, że w ciągu ostatniego 20-lecia rozwikłał kilkaset takich właśnie spraw. Dodatkowo informacje o nim potwierdzają, że współpracował z organami śledczymi, nawet przy kilku medialnych sprawach.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą przyszłych tygodni. Być może już niedługo w Polsce będzie rządził resort wojska

Chociaż, jak pokazują akta, najlepiej wychodzi mu odnajdywanie zaginionych osób, Jackowski nierzadko ma także wizje dotyczące przyszłości kraju i świata. Wielokrotnie próbował przewidywać kataklizmy, wojnę i mówił o swoich odczuciach odnośnie do pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W ostatnich dniach miał nową wizję, znów o tym ostatnim. Niestety nie napawa ona optymizmem.

- Ja mówiłem w którejś audycji wstecz, że widzę dużo karetek w jednym miejscu. Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi. Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży. To idzie wszystko w kierunku zrobienia trzech bardzo ważnych restrykcji. Nie wykluczam, że w naszym kraju też bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy - zaczął Jasnowidz.

Jackowski poruszył także temat polskich szkół. Zdaniem Jasnowidza, mimo tego, że rząd twierdzi, że one dobrze prosperują, to właśnie one wszystko rujnują. Jednak rządzący chcą nam pokazać, że nie jest jeszcze tak źle. Niestety ,,Medium z Człuchowa” uważa także, że rygorystyczne obostrzenia i tak w końcu wejdą w życie.

- Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione - mówił.

Zdaniem Jasnowidza niedługo możemy mieć do czynienia z dużą ilością wojska, ponieważ jest ono potrzebne w przypadku ogłoszenia stanu wyjątkowego.

Nie żyje ponad setka osób. Tragiczny raport ministerstwa zdrowiaNie żyje ponad setka osób. Tragiczny raport ministerstwa zdrowiaCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje: 1.Kiedy może zakończyć się pandemia? Są nowe prognozy ekspertów
2.Ojciec Andrzeja Dudy przyłapany, dziennikarze mają zdjęcia. Jan Duda może zapłacić wysoką karę?
3. Gwiazda "M jak miłość" walczyła o życie i zmagała się z ciężką chorobą. Objawy były niepozorne

- Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną. To będzie cwane, ponieważ restrykcje będą naprawdę niekonstytucyjne chwilami, ale nie będzie decydowała o tym władza, tylko resort wojska. […] Nie rząd będzie za to odpowiedzialny, tylko resort wojska - wyjaśnił.

Już niedługo obostrzenia mogą zostać rozszerzone. Rzecznik rządu zapowiadaJuż niedługo obostrzenia mogą zostać rozszerzone. Rzecznik rządu zapowiadaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dostaje tylko 1085 zł renty, ale i tak 70-latce wlepili 12 tys. zł mandatu. Finał historii daje nadzieję
  2. "Jeden z dziesięciu": najtrudniejsze pytania z finałowych odcinków. Mało kto zna odpowiedzi na wszystkie
  3. Minister Zdrowia przekazał złe wieści. Już w przyszłym tygodniu może nas czekać gigantyczny wzrost zachorowań
  4. Adam Niedzielski przygotowuje się na najczarniejszy scenariusz. Szpitale tymczasowe w każdym mieście wojewódzkim
  5. Pilny apel do wszystkich chorych od lekarza rodzinnego. "Ludzie, chodźcie do nas, na co czekacie?"
  6. Tragiczne odkrycie w Polsce, spełnił się czarny scenariusz. Weszli do hotelu i zamarli

Następny artykuł