Krzystof Jackowski o edukacji
screen youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Autor Klaudia Gaicka - 21 Lipca 2020

Niepokojąca wizja Jackowskiego dotycząca polskich uczniów. Co według jasnowidza wydarzy się we wrześniu?

Krzysztof Jackowski znów miał niepokojącą wizję. Tym razem dotyczyła ona przyszłości naszych dzieci. Okazuje się, że szkoła od września nie będzie już taka sama. Jasnowidz wyjaśnia, o co mu chodzi. Fani sądzą, że może chodzić o nauczanie zdalne.

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Jego wizje interesują wszystkich, ponieważ w wielu sprawach już niejednokrotnie miał rację. To, co wyróżnia go wśród kolegów po fachu, to to, że wielokrotnie chwalił się udaną współpracą z polską policją.

Gwiazda serialu Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zarażona koronawirusem. Przyznała się do chorobyCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski jest zaniepokojony tym, co będzie działo się w trakcie roku szkolnego

Jego parapsychiczne zdolności obfituję nie tylko w liczne wizje na temat przyszłości kraju i świata, ale również pomagają w odnalezieniu zaginionych osób lub, niestety, ich ciał. Strona internetowa jasnowidza z Człuchowa głosi, że w ciągu ostatnich 20 lat rozwikłał aż kilkaset spraw. Na dowód swoich słów Krzysztof opublikował na stronie kilkadziesiąt policyjnych dokumentacji.

Fenomenem na skalę światową było, kiedy w 2011 roku nawet rzecznik krakowskiej Prokuratury Okręgowej przyznał, że uzyskane od Jackowskiego informacje były przydatne dla sprawy. Postępowanie dotyczyło akcji policyjnej o kryptonimie „Skóra”, którą kilka lat temu żyło wielu Polaków.

Jak podaje portal se.pl, w ostatnich dniach Krzysztof Jackowski miał zupełnie nową, niepokojącą wizję. Jasnowidz zdradza, jak jego zdaniem będzie wyglądać przyszła edukacja naszych dzieci. Wielu rodziców nie będzie zachwyconych jego słowami.

Do ujawnienia niepokojących wizji doszło podczas spotkania z fanami. Jackowski wypowiadał się nie tylko, jak zwykle, na temat polityki i ogólnej sytuacji w kraju, ale również odnośnie do edukacji.

- Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy. Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła się zacznie normalnie - wyjawił.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła kilka dni po pobiciu przez męża. Tym co zrobił chwalił się kolegom

2. Możesz na nie narzekać i mówić, że nic nie dają. Ale z faktami na temat masek nie ma co dyskutować

Wielu fanów uznało, że w wizji medium z Człuchowa chodzi o przerwy w edukacji związane z nauczaniem zdalnym. Nie trudno odmówić jasnowidzowi racjonalnego podejścia, ponieważ jego przewidywany scenariusz jest bardzo prawdopodobny.

Znany jasnowidz jest pewny, że uczniowie wrócą do szkoły w normalnym trybie już we wrześniu, jednak uważa on również, że ten rok szkolny będzie zupełnie inny. Możliwe, że miejscami edukacja będzie zdalna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pasażer dostał ataku padaczki w tramwaju. ZTM właśnie ostrzegł o dużych utrudnieniach
  2. Co się z nim dzieje? Tymoteusz Szydło zapadł się pod ziemię miesiące temu;
  3. Tragedia w województwie łódzkim. Nastolatka zginęła na oczach bliskich
  4. Poważna zmiana w polskim szkolnictwie. Wejdzie w życie wraz z początkiem września
  5. Choroby, które można pomylić z rakiem. Ich objawy są identyczne
  6. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice

Następny artykuł