Krzysztof Jackowski: wizja o zimie
youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Autor Klaudia Gaicka - 22 Września 2020

Tajemnicza wizja Krzysztofa Jackowskiego. Co mogą oznaczać słowa jasnowidza?

Krzysztof Jackowski jest jednym z bardziej uznanych jasnowidzów w Polsce. Jego wizje obserwuje mnóstwo ludzi z całego kraju. Przy okazji każdej nowej przepowiedni medium z Człuchowa fani obawiają się najgorszego. Jasnowidz specjalizuje się w odnajdywaniu zaginionych, ale ma wizje na różne tematy.

Krzysztof Jackowski jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w kraju. Jego wizje obserwują tysiące Polaków, a jeszcze większej części z nich nie są one obojętne. Przy okazji każdej nowej przepowiedni medium z Człuchowa fani obawiają się najgorszego.

Jasnowidz, który specjalizuje się w odnajdywaniu zaginionych osób, miał straszą wizję. Wielu kojarzy go przede wszystkim jako „Medium z Człuchowa”. Chociaż z zawodu jest tokarzem, obecnie prowadzi firmę o nazwie „usługi paranormalne". Dodatkowo prowadzi nawet kursy jasnowidzenia.

Nawet 50 tysięcy zakażeń jednego dnia. Sytuacja epidemiologiczna w Wielkiej Brytanii może ulec pogorszeniuNawet 50 tysięcy zakażeń jednego dnia. Sytuacja epidemiologiczna w Wielkiej Brytanii może ulec pogorszeniuCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Dotyczy pogody podczas zimy 2020 i nie tylko

Wśród kolegów po fachu z kraju wyróżnia go to, że współpracował już z policją przy kilku znanych sprawach. Na swojej stronie podaje, że w ciągu dwudziestu lat rozwiązał kilkaset spraw dotyczących osób zaginionych. Jasnowidz uważa również, że przewidział kilka większych wydarzeń światowych, np. suszę.

Jego najnowsza wizja może dotyczyć koronawirusa SARS-CoV-2 i wywołanej przez niego pandemii. Fani jasnowidz przerazili się. Czy chodzi o drugą falę zakażeń?

- Ten, co mi zadał to pytanie - to ci powiem kolego - ta zima będzie inna. Mówiłem o lecie w tym roku, mówiłem w okresie lutego, że lato będzie bardzo kapryśne, zmienne i nie do końca piękne. W pewnym momentach deszczowe. I nie było takie jak poprzednie, suche i słoneczne, co też zapowiedziałem - powiedział na wstępie Krzysztof Jackowski podczas jednej z ostatnich transmisji na YouTube.

Jak podaje portal Radiozet.pl, Jackowski uważa, że w tym roku zima będzie cieplejsza niż we wcześniejszych. Niestety zapowiedział, że w grudniu 2020 nie spadnie nawet śnieg.

Dzisiaj grzeje: 1. Charakterystyczny znak na uchu pojawia się przed zawałem. Gdy go zauważymy, nie ma czasu do stracenia
2.W końcu jakaś obniżka, na zakupach odetchniesz z ulgą. Wiemy, co potanieje
3.Zamach na Donalda Trumpa. Ktoś wysłał do niego przesyłkę ze śmiertelnie niebezpieczną zawartością

- Ta zima będzie inna niż wszystkie, ale nie z powodu pogody. Ciepła, Bogu dziękować, że ciepła akurat w tym roku. Tylko nie piszcie potem, że Jackowski powiedział, że to będzie lato. Jak na zimę, to będzie ciepła zima. Grudzień kojarzy mi się w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło, to oznacza +5, +6, +2 stopnie. Inna zima jak wszystkie - podsumował jasnowidz z Człuchowa.

Wiele osób zastanawia się, na czym ma polegać wyjątkowość tej zimy zapowiadana przez jasnowidza, jeżeli nie chodzi o pogodę. Być może odniósł je do epidemii koronawirusa i jej ewentualnego rozwoju. Jego przeciwnicy twierdzą jednak, że tajemniczość jego słów była celowa, aby wzbudzić sensację. Ocenę pozostawiamy Państwu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: samolot z prezydentem miał zderzenie. Fatalne informacje za granicy
  2. Najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi? Promieniowanie nawet 1000-krotnie większe niż w Czarnobylu
  3. Specjaliści ostrzegają i uspokajają. Pandemia w dobie sezonu grypowego
  4. 17-letnia mama wiedziała, że umiera. Zostawiła dla swojego dziecka wzruszającą wiadomość
  5. Nowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznej
  6. Dopada cię jesienna chandra? Dodaj do kawy jedną porcję przyprawy, od razu poczujesz ulgę

Następny artykuł