Krzysztof Jackowski przekonuje, że śmierć wcale nie jest końcem
youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Autor - 26 Czerwca 2020

Krzysztof Jackowski odpowiedział na pytanie, które dręczy nas wszystkich. Dotyczy śmierci

Krzysztof Jackowski podjął kwestię, która nurtuje wiele osób. Jasnowidz, który od lat pomaga policji w poszukiwaniu osób zaginionych, tym razem postanowił odpowiedzieć na pytanie, co czeka nas po śmierci.

Krzysztof Jackowski nie boi się trudnych pytań. Jasnowidz, który w ostatnim czasie często wypowiadał się na temat epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, tym razem postanowił podjąć kwestię, która nurtuje nas znacznie dłużej.

Ludzkość od wieków zastanawia się, co czeka nas po śmierci. Kwestię tę podejmowało wielu naukowców, filozofów, a także zwykłych ludzi. Tym razem na pytanie to postanowił odpowiedzieć sam jasnowidz z Człuchowa.

Widok grobu małej Madzi do dziś wzrusza do łez. Wiele osób pamięta straszną zbrodnięWidok grobu małej Madzi do dziś wzrusza do łez. Wiele osób pamięta straszną zbrodnięCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski przekonuje, że śmierć wcale nie oznacza koniec

“Medium z Człuchowa” od lat pomaga policji w poszukiwaniu osób zaginionych. Swoje zdolności wykorzystuje także w innych sferach życia. Mężczyzna zdradził swoim fanom, że potrafi komunikować się ze zmarłymi, dzięki czemu wie, co nas czeka po śmierci.

Słynny polski jasnowidz od dawna stara się przewidzieć kwestie m.in. związane z polityką czy epidemią koronawirusa, jednak najbardziej znany jest dzięki swojej współpracy z policją i pomocy osobom, które szukają swoich bliskich.

Kilka miesięcy temu Jackowski wskazał miejsce, w którym odnaleziono ciało zaginionej 34-latki z Nowego Sącza. Rodzina zwróciła się o pomoc do jasnowidza, a ten przekazał rodzinie mapkę z informacją, gdzie należy szukać 34-latki. Jak sam później twierdził, od razu miał złe przeczucie. Niestety obawy jasnowidza potwierdziły się. Kobieta została odnaleziona martwa.

Jackowski twierdzi, że jego sukcesy w poszukiwaniach zaginionych osób wynikają właśnie z faktu, iż potrafi się on komunikować ze zmarłymi. Swoją wizją na temat życia po śmierci podzielił się w wywiadzie do książki „Jasnowidz Jackowski” Przemysława Lewickiego. Zdaniem medium, śmierć najtrafniej opisuje hinduizm.

- To powrót do samego siebie. Nasze życie na tym świecie jest liniowe, stanowi formę wyobraźni (…) Umieramy, ale potem będziemy żyli wielokrotnie. Bóg nam zrobił numer, bo żyjemy etapami. Każde nowe życie wydaje nam się nowe i niezwykłe, tymczasem żyjemy wiecznie, ale nigdy się o tym nie dowiemy, choć o te wcześniejsze doświadczenia będziemy bogatsi. Warto zwrócić uwagę, że rodzimy się z pozytywnymi i negatywnymi cechami charakteru. Jest to cała karma z wielu naszych przeżyć. - twierdzi jasnowidz.

Jackowski twierdzi ponadto, że podstawą naszego istnienia jest reinkarnacja, a nasze obecne postępowanie ukształtuje naszą osobowość w kolejnym życiu.

- Jeżeli dotychczas żyliśmy szlachetnie, potem urodzimy się jako osoby dużo ciekawsze. Ale jeżeli bylibyśmy gnojami dla naszych bliskich i męczylibyśmy ich, to potem okradniemy swoją osobowość i urodzimy się dużo gorsi. - dodaje medium.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mógł poradzić sobie z wyśmiewaniem. Nie żyje bohater "Pamiętników z wakacji"

2. Ceny na wakacjach już jak legenda. Możesz jednak ominąć drożyznę i zjeść za kilka złotych, trzeba tylko wiedzieć gdzie

Jak podaje portal popularne.pl, Jackowski nie kryje, że i on boi się śmierci. Mężczyzna uważa jednak, że strach przed nieznanym jest zupełnie naturalny. Dodaje również, że jego praca jest najlepszym dowodem na to, że dusze istnieją.

- Dzięki swojej pracy mam jednak setki dowodów na to, że dusze istnieją - i to dusze wszystkiego, co żyje. Jeżeli istnieje jedna dusza, to reszta też musi istnieć. Tak to już jest skonstruowane. Ale sam moment śmierci dla każdego jest straszny - przekonuje Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  2. Mamy kolejny rekord, sytuacja, jakiej nie było. Wydatki państwa na Kościół przebiły już wszystko, ujawniamy;
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli

Następny artykuł