Druzgoczące słowa Krzysztofa Krawczyka o jego zdrowiu, tylko najbliżsi wiedzieli. "Wszystko w rękach Boga"

Krzysztof Krawczyk ma problemy zdrowotne
East News/PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 29.03.2014 Wiktory 2013 N/Z:Krawczyk Krzysztof
Autor Barbara Bujar26.10.2020

Krzysztof Krawczyk ogłosił niedawno, że zawiesza karierę. Ta informacja kompletnie zaskoczyła jego fanów. Okazało się jednak, że wokalista nie zamierza na zawsze rozstać się ze sceną. Jego przerwa planowana jest wyłącznie na okres pandemii koronawirusa. 74-latek należy bowiem do grupy podwyższonego ryzyka. Dodatkowo zmaga się z poważnym problemem zdrowotnym.

Krzysztof Krawczyk to ikona polskiej sceny muzycznej. Jego największe przeboje, takie jak „Parostatek”, „Chciałem być marynarzem” czy „Za tobą pójdę jak na bal” do dziś nucą wszystkie pokolenia. Kiedy wokalista ogłosił, że zamierza zakończyć występy na scenie, fani nie mogli w to uwierzyć. Jego koncerty przyciągały bowiem tłumy wielbicieli.

Nieoficjalne: Od piątku nowe obostrzenia. Zakaz przemieszczania się z wyjątkiem pracy?Nieoficjalne: Od piątku nowe obostrzenia. Zakaz przemieszczania się z wyjątkiem pracy?Czytaj dalej

Krzysztof Krawczyk zawiesił karierę. Opowiedział też o koronawirusie i problemach zdrowotnych

Krzysztof Krawczyk związany jest ze sceną już od lat 60. Od tej pory w jego dorobku znalazło się aż 40 albumów studyjnych i kilkaset utworów. Fani pokochali jego twórczość, dlatego tak trudno było im pogodzić się z decyzją wokalisty. Na szczęście sam zainteresowany szybko ich uspokoił.

Okazało się, że Krzysztof Krawczyk nie zrezygnował z koncertów, ale zawiesił je na okres pandemii koronawirusa. Jak donosi Pomponik, 74-latek zwrócił uwagę na to, że w obecnej sytuacji organizacja występów scenicznych jest bardzo trudna. Ostatni raz udało mu się to 9 marca.

- Nie kończę kariery, tylko zawieszam koncerty z powodu koronawirusa (…) Występy są w obecnej sytuacji bardzo trudne do realizacji. Ostatni raz zaśpiewałem dla publiczności 9 marca tego roku – powiedział wokalista cytowany przez serwis Pomponik.

Decyzja Krzysztofa Krawczyka wydaje się całkowicie zrozumiała. Artysta ma 74 lata, co oznacza, że należy do grupy podwyższonego ryzyka. Takim osobom w dobie pandemii koronawirusa zaleca się szczególne zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie kontaktu z innymi ludźmi do minimum.

Okazuje się, że epidemia COVID-19 nie jest jedynym problemem, z jakim w ostatnim czasie przyszło zmierzyć się Krawczykowi. Wokalista musi uważać na siebie także z innego powodu. Niedawno przeszedł on nieudaną operację biodra. Kolejna wiąże się niestety z dużym ryzykiem.

- Gdyby nie było zagrożenia zakażeniem koronawirusa, poddałbym się jeszcze jednej operacji, ale teraz jest to zbyt ryzykowne. A niestety brak ruchu nie wpływa zbyt dobrze na funkcjonowanie organizmu – wyznał artysta.

Dzisiaj grzeje: 1.Wojciech Cejrowski wypowiedział się na temat nowego prawa aborcyjnego. W internecie zawrzało
2.Zbigniew Ziobro wydał specjalne polecenie prokuratorom, w związku ze strajkami. Robi się bardzo niepokojąco
3. Pacjenci czekają na pomoc w garażu dla karetek. Dramatyczna sytuacja w szpitalu i pilny apel

Druzgoczące słowa Krzysztofa Krawczyka o jego zdrowiu, tylko najbliżsi wiedzieli. Druzgoczące słowa Krzysztofa Krawczyka o jego zdrowiu, tylko najbliżsi wiedzieli. "Wszystko w rękach Boga"Czytaj dalej

Pomimo wielu utrudnień i problemów zdrowotnych Krzysztof Krawczyk stara się jednak myśleć optymistycznie. Walkę z pandemią i swoją przyszłość pozostawia woli Boga. Jak mówi, wszystko zależy właśnie od niego.

- Mam dopiero 74 lata i jako człowiek wierzący mówię sobie: wszystko w rękach Boga – powiedział.

Wojsko wyjdzie na ulice. Nagła decyzja MorawieckiegoWojsko wyjdzie na ulice. Nagła decyzja MorawieckiegoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policjanci mają dość ciągłych protestów? Chcą sporych podwyżek
  2. Najważniejsze odkrycie XXI wieku. NASA potwierdziła niesamowite doniesienia odnośnie Księżyca
  3. Jeden ruch NBP i stabilność finansowa legnie w gruzach. Ekspert ostrzega Polaków
  4. Najważniejsze odkrycie XXI wieku. NASA potwierdziła niesamowite doniesienia odnośnie Księżyca
  5. Kto w największym stopniu roznosi koronawirusa? Naukowcy wskazali grupę superroznosicieliWstydliwy problem, który może dotyczyć prawie połowy Polaków. Na szczęście istnieją proste sposoby na to, by się z nim uporać
  6. Oficjalne. Legenda polskiej piłki nożnej zarażona
  7. Jest jeszcze gorzej niż na wiosnę. Ratownik medyczny opowiedział, jak wygląda walka z koronawirusem
  8. Nieoficjalne: całkowity zakaz przemieszczania z wyjątkiem pracy? Od piątku nowe restrykcje
  9. Efekt protestów. Nagła decyzja w sprawie kościoła. Powstanie straż narodowa

Następny artykuł