Lady Gaga o problemach
fot. https://www.youtube.com/ Lady Gaga
Autor Klaudia Gaicka - 1 Lipca 2020

Lady Gaga ze wzruszeniem opowiedziała o swojej chorobie. Jej problemy wstrząsnęły milionami fanów z całego świata

Lady Gaga jest gwiazdą światowej klasy. Okazuje się jednak, że jej droga na szczyt, nie była usłana różami. Gwiazda opowiada, ile kosztowała ją jej sława. W jej historii nie brak wykorzystania seksualnego, alkoholu i załamania.

Lady Gaga to prawdziwa gwiazda światowego show-biznesu. Jak podaje portal Plejada.pl, sława ma również złą stronę. Pomimo tego, że gwiazda udowodniła innym oraz samej sobie, że może zdobyć wszystko, w przyszłości miała wiele problemów. Jej sława była dla niej bardzo kosztowna. Podczas wspinania się po drabinie kariery ucierpiało nie tylko jej ciało, ale również zdrowie i psychika.

Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagęJest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagęCzytaj dalej

Lady Gaga szczerze o swoich problemach z przeszłości

Problemy gwiazdy zmęczyły ją w takim stopniu, że zdecydowała się na jakiś czas odpuścić karierę. Jednak teraz, przed premiera swojej nowej płyty, znów jest o niej głośno. Właściwie to zrobiło się głośno już chwilę temu, kiedy odegrała główną rolę w filmie „Narodziny gwiazdy". Media cały czas plotkowały o jej domniemanym romansie z kolegą z planu, czyli Bradleyem Cooperem.

W ostatnim wywiadzie gwiazda porozmawiała szczerze o cierpieniu wśród ludzi.

– Jeśli słuchasz tego albumu, a w jakikolwiek sposób cierpisz, wiedz, że to cierpienie jest oznaką twojego człowieczeństwa i nie jesteś w tym odosobniony. Jesteś połączony z całym światem, jesteśmy gigantycznym ciałem. Jesteśmy jednym bytem – pocieszyła.

Lady Gaga wspomniała również o sytuacji, kiedy została wykorzystana seksualnie.

– Zostałam wykorzystana seksualnie przez producenta muzycznego. To wszystko spotęgowało moje uczucia dotyczące życia, uczucia na temat świata, uczucia na temat branży, tego, że musiałam pójść na kompromis i przejść długą drogę, by dotrzeć tam, gdzie jestem – wspomina.

Wyjawiła również Sekrety dotyczące swojej choroby alkoholowej, do której nawiązuje w jednym z nowych singli.

– „Rain on Me” jest metaforą tych wszystkich łez i ilości alkoholu, które przyjmowałam, żeby się znieczulić – wyjawia.

Niestety gwiazda wciąż nie zrezygnowała z alkoholu. Jednak przymierza się do tego i planuję dokonać tego w przyszłości.

– Flirtowałam z tym pomysłem parę razy. Jeszcze do tego nie doszłam, ale próbowałam tego, pracując nad albumem. Zaczęłam myśleć o życiu w trzeźwości, kiedy starałam się przepracować ten ból, który odczuwałam – opowiada.

Lady Gaga opowiada również o wsparciu, jakie otrzymała od swojej przyjaciółki Ariany Grande.

– Kiedy [Ariana] przyszła do studia, ja nadal płakałam. Ona nie. Powiedziała mi: "Wszystko będzie w porządku. Zadzwoń do mnie. Tu masz mój numer telefonu” – wspomina.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące

2. 70-latka dostaje tylko 1085 zł renty na miesiąc, ale wlepili jej 12 tys. zł mandatu. Zaskakujące stanowisko sądu

Gwiazda uznała, że nie chce zamęczać innych swoimi problemami. Jednak, kiedy Ariana to zauważyła, otoczyła ją opieką. Być może to właśnie dzięki tej decyzji są teraz tak dobrymi przyjaciółkami.

– Nie chciałam przerzucać całego mojego smutku na kogoś, kto jest tak kojący i piękny. W końcu to zobaczyła. Zauważyła, że się chowam. Wtedy nasza przyjaźń rozkwitła – opowiada.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  2. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Tragiczna wiadomość obiegła media. Mistrz świata nie żyje, miał zaledwie 52 lata

Następny artykuł