wokalista Lady Pank
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 02.02.2017 IDOL - konferencja n/z: JANUSZ PANASEWICZ
Autor Natalia Niewczas - 23 Sierpnia 2020

Janusz Panasewicz ma problemy ze zdrowiem. Lider zespołu Lady Pank podjął wielką decyzję, która zmieniła wszystko

Lady Pank podbija polską scenę muzyczną już od 1981 roku, przy “Małej Lady Punk” czy “Kryzysowej Narzeczonej” Polacy wciąż bawią się do białego rana. Skład zespołu praktycznie od samego początku zasila Janusz Panasewicz. Ostatnio wokalista przechodził przez trudne chwile, gdyż pojawiły się u niego problemy zdrowotne. Zmusiły go do podjęcia ważnej decyzji.

Lady Pank, podobnie jak sam wokalista zespołu, Janusz Panasewicz, to prawdziwa legenda polskiego rocka. Ostatnio frontman zaskoczył fanów nagłym wyznaniem i ważną, życiową decyzją - mają związek z trybem życia, jaki muzyk prowadził dotychczas. Nie każdy wytrwałby w podobnym postanowieniu.

Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieliRozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieliCzytaj dalej

Wokalista Lady Pank na następnej imprezie odmówi kieliszka

Frontman Lady Pank nie doświadczy więcej stanu upojenia alkoholowego. Janusz Panasewicz postanowił bowiem na dobre skończyć z zażywaniem procentów. Na podjęcie ważnej dla zdrowia muzyka decyzji wpłynął podupadający stan zdrowia.

Jak podaje portal se.pl, Janusz Panasewicz już od jakiegoś czasu zauważał postępujące, zdrowotne zmiany. Niestety nie były one korzystne. Problemy utrudniały artyście występy sceniczne.

- Jakiś czas temu poczułem, że alkohol wywołuje jakieś problemy z kondycją, śpiewaniem… Tak więc zdecydowałem się na radykalne posunięcie - zostałem stuprocentowym abstynentem - wyjaśnia wokalista.


Choć Janusz Panasewicz nie sądził, że życie bez procentów jest w ogóle możliwe, teraz utrzymuje, że czuje się wprost doskonale. Cieszy go szczególnie zdrowotny aspekt odstawienia alkoholu. Jak tłumaczy, teraz gra najlepszą muzykę bez toczenia ciągłej walki o złapanie oddechu.

Dzisiaj grzeje: 1. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. "Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy"
2. Płacenie kartą nie będzie wyglądało już tak samo. UE zmieni zasady

Za abstynencję Janusza Panasewicza z pewnością najbardziej wdzięczny pozostanie muzykowi sam jego organizm. Szkodliwość alkoholu potwierdzały bowiem liczne naukowe badania, w tym działanie kancerogenne. Nadmierne spożywanie procentów zwiększa ryzyko występowania między innymi nowotworów złośliwych wątroby, piersi czy gardła, a choroba onkologiczna to tylko jeden spośród wielu potencjalnych skutków ubocznych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawdziwa plaga zbliża się do Polski. Są ich biliony, niosą śmiertelne niebezpieczeństwo
  2. Gwiazdorzy zostali wyrzuceni z kultowego show grupy TVN przez kontrowersje? Nie zobaczymy ich na antenie w najbliższym czasie
  3. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  4. Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić
  5. Możesz zapłacić nawet 10 tys. zł grzywny, ministerstwo ostrzega. Przepis wchodzi w życie od 1 września
  6. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł