Lara Gessler
fot. https://youtube.com/ ELLE Polska
Autor Klaudia Gaicka - 20 Lipca 2020

Lara Gessler niebawem urodzi. Celebrytka zdradziła płeć dziecka

Lara Gessler ostatnio jest na językach większości mediów. Wszystko za sprawą tego, że oczekuje dziecka. Swoich fanów poinformowała o ciąży za pomocą Instragramu. Ostatnio przyszła mama zdradziła płeć maleństwa. Wypowiada się również odnośnie do imienia, które będzie nosić jej potomek.

Lara Gessler oczekuje dziecka. O szczęśliwej nowinie dowiedzieliśmy się stosunkowo późno, ponieważ dopiero 30 kwietnia. Gwiazda podzieliła się szczęśliwą nowiną z fanami za pomocą swojego profilu na Instagramie.

RCB ostrzega wszystkich Polaków. Rodzice nie widzieli tonących dzieci przez parawanRCB ostrzega wszystkich Polaków. Rodzice nie widzieli tonących dzieci przez parawanCzytaj dalej

Lara Gessler oczekuje dziecka. Wiemy jaką ma płeć

Lara Gessler zdecydowanie jest osobą, o której jest w ostatnim czasie głośno. Spore zainteresowanie wzbudzają nie tylko jej wyczyny kulinarne, w których jest świetna, ale i ciąża. Tempa temu wszystkiemu nadaje również sama Magda Gessler, która bardzo często chwali się w mediach poczynaniami swojej córki.

- Ona się bardzo, bardzo ucieszyła. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpuszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko, jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania - powiedziała Lara Gessler w rozmowie z Jastrząb Post.

Ostatnio Lara Gessler otworzyła swoją pracownię kulinarną. Wszyscy mogliśmy podziwiać to, jak bardzo służy jej czas ciąży. Na miejscu zabrały się licznie gwiazdy oraz media na czele z fotoreporterami.

Lara Gessler wyjawiła płeć dziecka, które urodzi się na przełomie września i października. Okazuje się, że gwiazda spodziewa się córeczki.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważna zmiana w polskim szkolnictwie. Wejdzie w życie wraz z początkiem września

2. Ojciec i syn rażeni piorunem w Małopolsce. Uciekając przed burzą, podjęli jedną z najgorszych decyzji

- Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie - zdradziła Lara Gessler podczas rozmowy z Jastrząb Post, przytaczanej przez portal Plotek.

Wraz z całą redakcją portalu Pacjenci.pl trzymamy kciuki zarówno za dzieciątko, jak i za mamę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna decyzja MON. Trasa S8 zmieni nazwę, będzie bardzo historyczna
  2. Był jedną z największych gwiazd TVP. Dziś nie pozostawia na stacji suchej nitki, padły mocne słowa;
  3. Maseczki mogą zniknąć z przestrzeni publicznej? Ważne słowa Ministra Zdrowia
  4. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  5. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  6. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka

Następny artykuł