Lekarz z tatuażami
fot. instagram.com/rosesarered_23
Autor Karol Zaborowski - 3 Grudnia 2019

Najbardziej wytatuowana lekarka na świecie. Kontrowersyjny wygląd nie przekreślił jej kariery

Lekarz kojarzy nam się raczej ze starszą i często schludną osobą z przewieszonym przez szyję stetoskopem i ubraną w fartuch. Oczywiście w niektórych częściach szpitala wymagany jest inny strój, ale zdecydowana większość doktorów nie wzbudza swoim wyglądem kontrowersji. Jednak nie w tym wypadku.

Lekarz musi wzbudzać zaufanie, a bądź co bądź wciąż oceniamy wiele osób w pierwszym momencie właśnie przez ich wygląd. Dlatego też znacząca większość doktorów po zdjęciu z siebie fartucha nie wyróżniałaby się z tłumu innych ludzi.

Jednak od tej zasady są również wyjątki, a doskonałym przykładem jest 31-letnia Sarah Gray, która została okrzyknięta najbardziej wytatuowaną lekarką na świecie. Kolorowe wzory pokrywają niemalże całe jej ciało, a pierwszy tatuaż wykonała w wieku zaledwie 16 lat.

Lekarstwo, o którym wspomina się nawet w Biblii. Może pomóc przy wielu chorobachLekarstwo, o którym wspomina się nawet w Biblii. Może pomóc przy wielu chorobachCzytaj dalej

Najbardziej wytatuowany lekarz na świecie

Sarah od dziecka interesowała się medycyną, a prawdziwym wzorem do naśladowania już od najmłodszych lat był dla niej ojciec, który swoją drogą również jest lekarzem. 31-latka aktualnie pracuje jako stażystka, jednak już niebawem ma zamiar zostać chirurgiem ortopedą.

Jej specyficzny i bądź co bądź kontrowersyjny wygląd, w niektórych częściach świata mógłby stanowić przeszkodę na drodze do spełnienia marzeń, jednak lekarka sama przyznaje, że do tej pory nic takiego się nie zdarzyło. Co więcej, wytatuowane ciało wręcz jej pomaga w nawiązanie lepszego kontaktu zwłaszcza z młodszymi pacjentami.

Sarah Gray początkowo zasłynęła dzięki sesjom do wielu znanych magazynów, jednak teraz skupia się przede wszystkim na medycynie i swojej karierze lekarskiej. Mimo to jej profil na Instagramie obserwują tysiące osób, które są zachwycone tym, jak wygląda jej ciało.

Jak podaje portal 5minutdlazdrowia.pl, Sarah nigdy nie narzekała na dyskryminację ze względu na swój wygląd poza jednym przypadkiem, gdy została wyproszona z restauracji. Jednak odnosząc się do swojej pracy, zawsze podkreśla, że o lekarzy nie świadczy wygląd, a jego wiedza i umiejętności.

najbardziej wytatuowana lekarka na świecie

najbardziej wytatuowana lekarka na świecie

najbardziej wytatuowana lekarka na świecie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Eksperci ostrzegają. 80% osób chorych na grypę nie ma gorączki
  2. Chronią przed cukrzycą i chorobami serca. Nasze babcie nie wyobrażają sobie bez nich świąt Bożego Narodzenia
  3. Ćwiczenia na bolący i sztywny kark oraz szyję. Wystarczy kilka minut i odrobina chęci
  4. Wygląd naszej twarzy dużo mówi o zdrowiu. Niektóre zmiany mogą być objawem raka płuc

Następny artykuł