Lekarz: 26-latek stał się impotentem po zażyciu popularnego leku
Autor Karol Zaborowski - 8 Października 2019

Lekarz przepisał 26-latkowi popularny lek. Po jego zażyciu mężczyzna stał się impotentem

Lekarz, przepisując lek swojemu pacjentowi, powinien wyjaśnić jego dawkowanie, ponieważ każde lekarstwo niesie ze sobą pewne ryzyko powikłań. 26-latek, który przyszedł z dość wstydliwym problemem, po zażyciu popularnego leku stał się impotentem.

Lekarz, wypisując receptę dla pacjenta, nigdy nie ma pewności, czy dany środek zadziała tak jak powinien. Jest to wywołane tym, że każdy z nas jest inny i nawet zwyczajne lekarstwo na przeziębienie u niektórych osób podane w odpowiedniej dawce może doprowadzić do poważnych skutków ubocznych.

26-letni Brytyjczyk Nat Thind od pewnego czasu cierpiał na problemy z potencją, które znacząco utrudniały mu życie seksualne. Mężczyzna w końcu postanowił udać się ze swoim wstydliwym problemem do lekarza, który przepisał mu lek, mający w założeniu rozwiązać problem. Nikt nie podejrzewał, że od tego momentu życie 26-latka całkowicie się zmieni.

Lekarz nie mógł przewidzieć, co się stanie z pacjentem

Nat w otrzymanej od lekarza recepcie miał zapisaną viagrę, która jest lekiem stosowanym na całym świecie w leczeniu problemów z erekcją. 26-latek korzystał już z niej wcześniej, więc bez obaw udał sie do apteki, żeby ją kupić.

Kiedy zażył niebieską tabletkę, faktycznie wywołała ona zamierzony efekt, co niezwykle zadowoliło mężczyznę. Jednak po pewnym czasie Nat zauważył, że jej działanie utrzymuje się o wiele dłużej niż wcześniej, jednak nie przejął się tym za bardzo. Mimo upływających dni viagra wciąż działała, a po miesiącu mężczyzna zaczął odczuwać bardzo silny ból.

W tym momencie Nat postanowił udać się do lekarza i zdiagnozowano u niego priapizm, czyli bolesny i długotrwały wzwód członka, który trwa przynajmniej 4 godziny. Mężczyzna wymagał natychmiastowej pomocy medycznej, ponieważ tak długa erekcja mogła doprowadzić do trwałych uszkodzeń jego przyrodzenia na skutek niedotlenienia.

Niestety mimo udzielonej pomocy lekarskiej, potrzebne było przeprowadzenie operacji, która zakończyła się sukcesem. Jednak 26-latek już do końca życia będzie odczuwał skutki uboczne tej terapii, ponieważ stał się impotentem. Jak podaje portal WP.pl, Nat ma zastrzeżenia co do sposobu leczenia, któremu został poddany, a sam utrzymuje, że zażył jedynie jedną tabletkę przepisanego specyfiku.

Jednak lekarze są zupełnie innego zdania i uważają, że aktualny stan mężczyzny wywołany jest przez przedawkowanie viagry, które to właśnie może prowadzić do pojawienia się priapizmu, a także impotencji.

Następny artykuł