lekarze_baklazan
Autor Damian Witoń - 12 Lutego 2020

Przypadkiem upadł na bakłażana? Warzywa nie są jedynymi przedmiotami, które lekarze znajdywali wewnątrz swoich pacjentów

Lekarze w swojej pracy spotykają się często z bardzo dziwnymi przypadkami. Jeden z nich postanowił opowiedzieć kilka wybranych historii na temat tego, jakie przedmioty w odnajdywano w ciałach pacjentów.

Lekarze w swojej codziennej pracy spotykają się z przeróżnymi przypadkami. Większość z nich stanowią choroby, które absolutnie nie są powodem do śmiechu i wymagają profesjonalnej pomocy. Jednakże zdarzają się również sytuacje, które mogłyby wywołać uśmiech na twarzy niejednego medyka.

Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genuChoroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genuCzytaj dalej

Lekarze wyciągnęli bakłażana z wnętrza pacjenta

Dawid Ciemięga jest lekarzem prowadzącym na Facebooku profil, na którym co jakiś czas zamieszcza posty o tematyce medycznej. Niedawno skomentował historię, którą opowiedziała mu koleżanka z pracy, dotyczącą przypadku pacjenta, który zgłosił się do szpitala, ponieważ w jego odbycie utknął bakłażan. Okoliczności dostania się warzywa do wnętrza sześćdziesięcioletniego mężczyzny nie są do końca poznane. Wiadomo jednak, że był wtedy pijany, co komentuje sama patomorfolożka.

-Idzie weekend. Jeśli planujecie pić - pijcie ostrożnie i z umiarem, jeśli planujecie się bawić, również zachowajcie rozwagę - ostrzega lekarka

Powyższy przypadek nie jest jednak tak wyjątkowy, jak mogłoby się wydawać osobie, która nie ma styczności z osobami przyjmowanymi do szpitala. Dawid twierdzi, że historia z bakłażanem wcale go nie dziwi. Opowiada o pacjentach, którzy mieli podobne problemy. Jednym z nich był ksiądz z wibratorem w odbycie, innym 50-latek, który miał marchewkę w tej okolicy ciała. Sam poszkodowany twierdził, że usiadł na niej zupełnie przypadkowo. Lista przedmiotów, które z jakichś przyczyn pojawiają się we wnętrzu ludzi, jest długa, a niektóre pozycje mogą wydawać się szczególnie zaskakująca. Obejmuje na przykład dezodoranty, małe słoiczki, żarówki, kurze jaja czy ziemniaki.

Według Dawida nic nie przebije jednak przypadku pewnego Chińczyka, który został przyjęty na oddział chirurgii z żywym węgorzem w odbycie. Podobno mężczyzna wypił za dużo alkoholu i postanowił dokonać tego niepokojącego czynu w ramach wyzwania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje dziecięca gwiazda. Matka poinformowała o śmierci syna
  2. Agata Duda tym razem nie mogła pomóc mężowi. Nawet TVP nie ocenzurowało incydentu
  3. Zdrowe produkty, które mogą być dla nas trujące. Lepiej na nie uważać
  4. Piliśmy go po katastrofie w Czarnobylu. Działanie i skutki uboczne płynu Lugola
  5. Bóle szyi mogą być objawem groźnego nowotworu. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

Następny artykuł