LGBT: W sieci znów zawrzało. Polityk PiS skrytykował działaczy LGBT
Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 19.12.2019. 2. posiedzenie Sejmu IX kadencji. N/z: Przemyslaw Czarnek
Autor - 14 Czerwca 2020

Słowa polityka PiS o LGBT rozgrzały internet do czerwoności. Wielu uważa je za skandaliczne

LGBT znów pojawiło się na ustach polityków. Poseł PiS Przemysław Czarnek w czasie programu „Studio Polska” na antenie TVP INFO skrytykował tę ideologię i działaczy ją promujących.

LGBT to temat, który znów wywołał burzę w internecie. Tym razem o tej społeczności wypowiedział się polityk PiS i członek sztabu Andrzeja Dudy, Przemysław Czarnek.

Poseł na antenie TVP Info skrytykował działaczy LGBT mówiąc, że ludzie promujący tę ideologię nie są równi ludziom normalnym. Pojawienie się fali hejtu w sieci skłoniło polityka do przybliżenia pełnego kontekstu jego wypowiedzi.

W Pekinie ponownie wprowadzono stan epidemii. Wirus zaatakował na lokalnym targuW Pekinie ponownie wprowadzono stan epidemii. Wirus zaatakował na lokalnym targuCzytaj dalej

W sieci znów zawrzało. Polityk PiS skrytykował działaczy LGBT

Jak podaje portal wiadomosci.wp.pl, Przemysław Czarnek był gościem sobotniego programu w TVP Info "Studio Polska". Podczas dyskusji na temat praw osób o odmiennych preferencjach seksualnych, Czarnek zaczął krytykować ideologię LGBT.

- Brońmy rodziny przed tego typu zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów, o jakichś prawach człowieka czy równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją. - powiedział polityk PiS.

Według członka sztabu wyborczego Andrzeja Dudy LGBT to ideologia, która fałszuje rzeczywistość i wprowadza totalny relatywizm. Jego zdaniem jest to coś innego niż np. homoseksualiści czy biseksualiści.

- To są ludzie. Pogubieni oczywiście w swojej seksualności i życiu, jednocześnie chorzy z nienawiści do ludzi heteroseksualnych, do tradycji i chrześcijaństwa, ale to jest inna rzecz. Ale ludzie, nikt im człowieczeństwa nie odmawia - mówił Czarnek.

Poseł PiS przedstawił na Twitterze pełny kontekst, w jakim padły jego kontrowersyjne słowa.

- W #StudioPolska pokazałem zdjęcie z LA: człowiek z obnażonymi genitaliami i gołym „biustem” pije drinka w centrum miasta na ulicy. Dla dziennikarza Onet taki uczestnik parady równości to normalny człowiek? Stop demoralizacji, chrońmy dzieci. - napisał na Twitterze Przemysław Czarnek.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło nieoczekiwaną zmianę. Od dzisiaj wchodzi w życie

2. Wypłata gotówki już nie wszędzie taka prosta. Weszły kolejne ograniczeniai

Przemysław Czarnek po pewnym czasie dodał kolejny komentarz, w którym jeszcze raz wyjaśniał swoje stanowisko.

- Ale burza. To jeszcze raz. Spacerowanie ojca z dzieckiem po ulicy to PRAWO CZŁOWIEKA. Bieganie z gołym biustem i genitaliami po ulicy TO NIE JEST PRAWO CZŁOWIEKA. I żadnej równości tu nie ma. Nie można zrównywać dobra ze złem. Sorry, prościej nie potrafię - napisał Czarnek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda w trasie. Auto SOP uderzyło w pojazd z rodziną z dziećmi
  2. Andrzej Duda odwiedził gwiazdy programu "Rolnik szuka żony". Co tam się wydarzyło?
  3. Dlaczego w Afryce zarejestrowano tak mało przypadków koronawirusa? Według specjalistów, temperatura wcale nie jest kluczowa
  4. Walczyła na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Nie żyje pielęgniarka
  5. Najczęściej ignorowane objawy raka. Lekceważenie ich może kosztować życie
  6. Marcin Gortat wyjawił swoje plany na oczach całej Polski. W TVN powiedział co będzie robił na emeryturze

Następny artykuł