Łukasz Szumowski ponowne zarażenie
.
Autor Klaudia Gaicka - 13 Października 2020

Nieoficjalne: Łukasz Szumowski znowu zaraził się koronawirusem. Miał trafić do szpitala

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski zarażony koronawirusem - tak mówią nieoficjalne informacje z jednego z najbardziej znanych polskich portali. Informatorzy twierdzą, że polityk miał zarazić się od córki, która z kolei zaraziła się w szkole.

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób 2020 roku. Od początku pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 regularnie widywaliśmy go w wiadomościach. Nie brakowało również afer powiązanych bezpośrednio z nim, a także jego bliskimi.

Uwaga, kolejne ważne nagłe zmiany i zakazy. Trzeba się przygotować, rząd informujeUwaga, kolejne ważne nagłe zmiany i zakazy. Trzeba się przygotować, rząd informujeCzytaj dalej

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski znów zarażony koronawirusem? Są takie przypuszczenia

Szumowski jeszcze do niedawna pełnił honorową funkcję szefa resortu zdrowia. Wraz z innymi politykami starał się przeciwdziałać ogromnej emisji koronawirusa. Ponad miesiąc temu zrezygnował ze stanowiska, aby korzystać z upojnych wakacji w Hiszpanii i, jak zapowiedział, powrócić do swojego zawodu kardiologa. Nie było mu jednak dane to ostatnie, 28 września informowaliśmy o tym, że były minister zaraził się COVID-19.

Wirtualna Polska poinformowała nieoficjalnie o ponownym zarażeniu się koronawirusem polityka. Informatorzy portalu twierdzą, że Szumowski trafił do szpitala, po tym, jak zaraził się od swojej córki. Portal ustalił, że ta zaraziła się w szkole i przeniosła wirusa nie tylko na swojego ojca, ale również na matkę, żonę Łukasza Szumowskiego.

Portal poinformował, że nieoficjalnie były minister znów uległ zakażeniu COVID-19. Podobno nawet znajduje się w szpitalu i ma widoczne objawy zakażenia. Sam Szumowski w żaden sposób nie skomentował tych doniesień.

- Nie kontaktuję się z mediami, potrzebuję trochę odpoczynku - powiedział dla Wp.

Informatorzy twierdzą, że polityk znajduje się w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie.

Chociaż podane informacje są na razie nieoficjalne, pragniemy życzyć politykowi zdrowia. Mamy nadzieję, że wkrótce uda mu się powrócić do wyuczonego zawodu kardiochirurga.

Dzisiaj grzeje: 1.Ks. Isakowicz-Zaleski przekazał Polakom ważny apel. Chodzi o 1 listopada
2.Brakuje Ci już maseczek? Od jutra sieciówka będzie je sprzedawać za bezcen
3.Kiedy Polacy mogą się spodziewać szczepionki na koronawirusa? Jest odpowiedź wiceministra

W Polsce wprowadzą stan nadzwyczajny? Projekt jest na stoleW Polsce wprowadzą stan nadzwyczajny? Projekt jest na stoleCzytaj dalej

Pandemia w kraju cały czas nabiera tempa, dobowe liczby nowych zakażeń, które pamiętamy jeszcze sprzed kilku tygodni, dziś są pożądanymi wynikami. Od początku roku w Polsce ponad 135 tys. osób zaraziło się koronawirusem SARS-CoV-2, blisko 82 tys. wygrało walkę z chorobę, ponad 50 tys. wciąż walczy, a 3 101 niestety zmarło z powodu COVID-19.

Nowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymneNowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówił
  2. Wpadka w "Jednym z dziesięciu". Zawodnik zaskoczył wszystkich swoją odpowiedzią
  3. Lekarze biją na alarm. Potrzebne są natychmiastowe kroki
  4. Śmierć dwóch nauczycieli wstrząsnęła Polską. Pedagodzy obawiają się o swoje życie
  5. Zarażona kobieta uciekła ze szpitala. Wysłano za nią policję
  6. Robisz wszystko według przepisu, a ciasto ciągle pęka? Ania Starmach wyjaśnia jaki błąd masowo popełniają Polacy

Następny artykuł