Łukasz Szumowski na wakacjach
fot. https://pixabay.com/ pixelRaw
Autor Klaudia Gaicka - 26 Sierpnia 2020

Rajskie wakacje Łukasza Szumowskiego. Polakom odradza się wyjazdy, kiedy były szef MZ odpoczywa za granicą

Łukasz Szumowski podobno odpoczywa na jednej z wysp Archipelagu Wysp Kanaryjskich. Źródło Super Express poinformowało, że były szef resortu zdrowia zdecydował się na relaks poza granicami kraju. Podobni przebywa w urokliwym Morro Jable.

Łukasz Szumowski niedawno zrezygnował z roli szefa resortu zdrowia. Dziś Super Express donosi o tym, jak były minister spędza ostatnie dni. Okazuje się, że podczas kiedy innym zaleca się spędzanie wakacji w kraju, on spędza czas na Morro Jable, to jedna z wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Polacy otrzymali wiadomości z pilnym ostrzeżeniem. Zagrożonych jest tysiące osóbPolacy otrzymali wiadomości z pilnym ostrzeżeniem. Zagrożonych jest tysiące osóbCzytaj dalej

Łukasz Szumowski wypoczywa na Wyspach Kanaryjskich? Tak twierdzi źródło. Morro Jable zdecydowanie sprzyja relaksowi

Były szef resortu zdrowia zdecydował się na wakacje poza granicami kraju. Super Express dotarł do źródeł, które poinformowały, że Łukasz Szumowski spędza czas na jednej z wysp należących do Hiszpanii. Wyspa Fuerteventura należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich każdego roku przyciąga tysiące turystów z całego świata, w tym także z Polski. Szumowski ma podobno przebywać w kurorcie Morro Jable.

Jak podaje portal o2.pl, ostatnie miesiące były dla Szumowskiego wyjątkowo ciężkie. Zapracowany polityk partii PiS prezentował się w mediach nieszczególnie dobrze. Z wyglądu jego twarzy można było wywnioskować, że niewiele sypia. Dynamiczna sytuacja w kraju nie pozwalała mu na zbyt długie okresy odpoczynku, musiał być cały czas w gotowości.

Teraz, kiedy sprawy publiczne nie dotyczą go już w tak dużym stopniu, znalazł czas, aby wypocząć. Morro Jable to przepiękne miejsce, zdecydowanie sprzyja relaksowi. Na Wyspach Kanaryjskich obecnie jest około 5 tys. zdiagnozowanych przypadków zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, jednak turystyka wciąż funkcjonuje.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ostrzeżenie sanepidu. Szczególnie zagrożone są dzieci

2. Nowe kontrole już w drodze. Mogą zajrzeć ci do domu i wtedy zdecydują, jaka będzie kara

Przy okazji warto przypomnieć, że już dziś o godz. 15 odbędzie się oficjalne powołanie Adama Niedzielskiego na następcę Łukasza Szumowskiego. W konferencji prasowej weźmie również udział prezydent Andrzej Duda. Adam Niedzielski jest dotychczasowym szefem Narodowego Funduszu Zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za chwilę rząd może zapukać do Twoich drzwi. Będą sprawdzać majątek, zarobki i emerytury
  2. Plus zaskoczy tysiące klientek i klientów SMS-em. Niezwykła propozycja, może dotyczyć także ciebie
  3. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli
  4. TVN ujawnił skandaliczną prawdę. Nie mieści się w głowie, do czego dochodzi w karetkach
  5. Była premier zarażona koronawirusem. Rzeczniczka przekazała przykre wiadomości o stanie zdrowia
  6. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Następny artykuł