Łukasz Szumowski wyzdrowiał
fot. unsplash.com/Adam Nieścioruk
Autor Karol Zaborowski - 30 Września 2020

Łukasz Szumowski przyłapany. Cudowne ozdrowienie byłego ministra zdrowia?

Łukasz Szumowski w ostatnich dniach dołączył do osób zarażonych przez koronawirusa. Informacja o jego zakażeniu zatrzęsła mediami w całej Polsce, a niedługo po ich pojawieniu się były minister zdrowia, osobiście potwierdził te doniesienia. Teraz Łukasz Szumowski został pokazany na zdjęciach, które oburzyły wielu Polaków.

Łukasz Szumowski jeszcze w czasie pełnienia funkcji ministra zdrowia naszego kraju, na bieżąco informował o panujących obostrzeniach, a także sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Już wtedy wokół jego osoby narasta cała masa kontrowersji.

Wystarczy, chociażby wspomnieć o wypowiedzi Szumowskiego, który został zapytany o to, dlaczego nie nosi maski, kiedy wszyscy byli do tego zobligowani. Odparł wtedy, że nie robi tego, ponieważ nie ma objawów zakażenia koronawirusem. Teraz Szumowski ponownie znalazł się w centrum zainteresowania, a wszystko przez zdjęcia zrobione przed jego domem.

Żona Macieja Stuhra przyznała się do choroby. Jedno wydarzenie wywróciło jej życie do góry nogamiŻona Macieja Stuhra przyznała się do choroby. Jedno wydarzenie wywróciło jej życie do góry nogamiCzytaj dalej

Łukasz Szumowski przyłapany na zakupach

Informacje o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa u Łukasza Szumowskiego i członków jego rodziny w pierwszym momencie były jedynie doniesieniami. Jednak po niedługim czasie sam były minister zdrowia potwierdził je, jednocześnie dodając, że chorobę przechodzi łagodnie.

Jak podaje portal Pudelek, wiele osób podejrzewa, że do zakażenia doszło podczas zagranicznych wakacji, jednak sam Szumowski zaprzecza tym doniesieniom. Twierdzoc, że do zarażenia doszło już po powrocie do Polski.

Dzisiaj grzeje: 1. Dorota Gardias trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki, co się dzieje?
2.Niezbędne artykuły dla dzieci kupisz za bezcen, mamy będą zachwycone. Lidl ścina ceny o połowę, nawet 19 groszy za sztukę
3. Umarła w szpitalu, wcześniej zdążyła jednak wszystko nagrać. To, jak ją tam potraktowali, woła o pomstę do nieba

Wszystko wskazywało na to, że Łukasz Szumowski, jak i jego rodzina została objęta kwarantanną, jednak ostatnio w mediach pojawiły się zdjęcia, na których widzimy byłego ministra zdrowia wracającego z zakupów. Stało się to zaledwie dzień po tym, jak ogłoszono, że Szumowski został zakażony. Polityk po powrocie ze sklepu wyznał w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu, że jest już zdrowy i najgorsze ma już za sobą, jednak jego tłumaczenia i tak nie powstrzymały burzy, która zdążyła już rozpętać się w internecie. Niektórzy komentujący mówią wręcz o cudownym ozdrowieniu byłego ministra zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polsat: poważny komunikat władz na południu Polski "Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności"
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Dziś wchodzi w życie nowy zakaz. Wielu Polaków może być niezadowolonych
  4. Lekarze się kłócili, a dzieci umierały. Jedyną nadzieją okazał się szpital prywatny
  5. Ministerstwo Zdrowia opublikowało ważne nagranie. Wiele osób nie może powstrzymać się od łez [WIDEO]
  6. Bajecznie pyszna i tania surówka z kiszonej kapusty dla całej rodziny. Moc witamin idealna na jesienną słotę

Następny artykuł