"M jak miłość" - stan zdrowotny Julii Wróblewskiej
East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 03.09.2019 Flesz Fashion Night 2019 n/z: WROBLEWSKA JULIA
Autor Barbara Bujar - 9 Października 2020

Aktorka "M jak miłość" ma ogromne problemy. "Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie"

„M jak miłość” to jedna z wielu produkcji, w których zagrała Julia Wróblewska. To między innymi dzięki roli w serialu szybko zdobyła sympatię widzów. Wielu z nich obserwuje nie tylko karierę młodej aktorki, ale także jej życie prywatne, którym ta chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Jeden z jej ostatnich wpisów mocno zaniepokoił internautów. Wróblewska kolejny raz poinformowała ich o stanie swojego zdrowia. Tak źle nie czuła się dawno.

„M jak miłość”, „Tylko mnie kochaj” i „Listy do M.”- choć to tylko przykłady produkcji, w których zagrała Julia Wróblewska, na pewno należą do tych, które w jej karierze odegrały ogromne znaczenie. Publiczność poznała aktorkę już w 2006 roku, gdy ta miała zaledwie 8 lat. Serca widzów skradła rolą małej Michaliny, w której postać wcieliła się u boku Macieja Zakościelnego. Od tego czasu nie zniknęła z życia medialnego. Z biegiem lat coraz częściej zaczęła mówić także o swoich sprawach prywatnych.

6 ryb, których zdecydowanie nie warto serwować na obiad. Są bardzo niezdrowe, mimo tego wielu Polaków nadal je zajada6 ryb, których zdecydowanie nie warto serwować na obiad. Są bardzo niezdrowe, mimo tego wielu Polaków nadal je zajadaCzytaj dalej

Aktorka „M jak miłość” bardzo źle się czuje. Zwróciła się do swoich fanów

Julia Wróblewska dorastała na oczach całej Polski. Fani obserwowali, jak z małej dziewczynki zmienia się w dorosłą kobietę. Aktorka chciała pokazać swoją dojrzałość, dlatego zaczęła dzielić się z nimi coraz poważniejszymi i ważnymi dla niej sprawami. Poinformowała ich także o stanie swojego zdrowia. Od tego momentu zawsze może liczyć na ich wsparcie.

22-latka od lat choruje na zaburzenia osobowości, które często prowadzą do powstawania stanów depresyjnych. Kiedy po raz pierwszy opowiedziała o tym swoim fanom, w mediach zrobiło się głośno. Aktorka nie chciała jednak unikać tematu i szczerze odpowiadała na wszystkie pytania. Robi to do dziś. Jej zwierzenia zazwyczaj pojawiają się na Instagramie. Ostatnio właśnie tak podzieliła się wpisem ze szpitalnego łóżka. W czwartek kolejny raz dała obserwatorom powód do niepokoju.

- Hej. Przepraszam za brak aktywności ostatnio. Jest źle. Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić. Zalewają mnie emocje, których nie chcę, ale nie umiem powstrzymać i sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie – napisała.

Zaraz postanowiła jednak uspokoić fanów. Zapewniła, że jest wspierana i wierzy, że poradzi sobie z problemem. Podziękowała także za ich zaangażowanie w jej chorobę.

Dzisiaj grzeje: 1.Nowe zakazy i ogromne kary już od soboty. Minister Zdrowia przedstawił program, wielu Polaków oburzonych
2.Obecna trudna sytuacja wpłynie na 13. emerytury? Minister Maląg: waloryzacja i trzynastka kosztuje nas aż 22 mln złotych
3.Dwa scenariusze końca pandemii. Polski ekspert podaje konkretne daty

- Mam wsparcie, na pewno za jakiś czas z tego wyjdę, ale nie dam rady teraz dużo publikować. Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie, nie chcę litości, nie chcę atencji z tego powodu.
Po prostu uznałam, że warto Was poinformować dlaczego ostatnio się tak wycofałam. Będzie lepiej, po prostu muszę to przejść. Dziękuję za wsparcie i pytania na DM jak się czuję. Dużo mi to daje – czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Morawiecki potwierdził, możliwy stan wyjątkowy w Polsce. Wszystko zależy od jednego. Złe wieści dla Polaków i turystów
  2. Znamy prognozę na nadchodzącą zimę. Gigantyczny wpływ globalnego ocieplenia, wszystko już jasne
  3. Ekspert alarmuje. Koronawirus przenosi się inaczej niż 3 miesiące temu
  4. Leki, których może zaraz zabraknąć. Naczelna Izba Aptekarska alarmuje
  5. Nowa prognoza epidemii dla Polski. "Można odwołać Boże Narodzenie z rodziną"
  6. Pasuje do każdego obiadu i zawsze się udaje. Surówka z ogórków przypadnie do gustu całej rodzinie

Następny artykuł