"M jak miłość" - Henryk Talar na wózku inwalidzkim
East News/Fot. Jan Bielecki/East News, Warszawa, 08.01.2020. Pokaz odcinka serialu "Archiwista" z udzialem tworcow i aktorow. N/z: Henryk Talar
Autor Barbara Bujar - 13 Października 2020

Była gwiazda "M jak miłość" wylądowała na wózku inwalidzkim. Aktor przeszedł poważną operację

Henryk Talar to jeden z aktorów, którego widzowie znają z telenoweli „M jak miłość”. Mężczyzna zyskał także popularność dzięki takim produkcjom jak „Sęp”, „Polskie drogi” czy „Leśniczówka”. W jednej z nich wciela się w bohatera poruszającego się na wózku inwalidzkim. Nie każdy wie, że od pewnego czasu sprzęt towarzyszy aktorowi także w życiu prywatnym.

„M jak miłość” to tylko jeden z nielicznych seriali i produkcji filmowych, które na swoim koncie zgromadził Henryk Talar. 75-letni aktor w swoim dorobku ma ich co najmniej kilkadziesiąt. Do najpopularniejszych zalicza się między innymi: „Polskie Drogi”, „Twarze i maski”, „Hel”, „Leśniczówkę” oraz „Wiedźmina”. Oprócz występów na małym i dużym ekranie artysta spełnia się także w dubbingu. Głosu użyczył już do kilkunastu produkcji. W ostatnim czasie jego obowiązki zawodowe nieco się jednak skomplikowały. Wszystko przez poważną operację.

Uwaga, kolejne ważne nagłe zmiany i zakazy. Trzeba się przygotować, rząd informujeUwaga, kolejne ważne nagłe zmiany i zakazy. Trzeba się przygotować, rząd informujeCzytaj dalej

Grał między innymi w „M jak miłość”. Teraz porusza się na wózku inwalidzkim

Jak informuje serwis internetowy Radia Zet, życie prywatne Henryka Talara w ostatnim czasie zmieniło się niebywale. Zdrowie aktora uległo znacznemu pogorszeniu, dlatego ten musiał udać się do szpitala i przejść skomplikowaną operację. Lekarze przeprowadzili ją trzy miesiące temu. Od tego czasu aktor porusza się niestety na wózku inwalidzkim. O swoim stanie zdrowia opowiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

Zabieg, który wykonano znanemu aktorowi, odbył się z powodu jego problemów z kręgosłupem. Z uwagi na to, że takie operacje, zawsze są obciążone dużym ryzykiem, korzystanie z wózka inwalidzkiego było nieuniknione. Niestety, po upływie trzech miesięcy sprzęt nadal towarzyszy mężczyźnie, który ma ogromną nadzieję na powrót do zdrowia.

- Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, bo to już trwa trzy miesiące. Ten straszny stan. Wie pani, co znaczy nie chodzić? Nogi są odcięte, właściwie nieczułe. Powoli wracam do formy, na szczęście mam codzienną rehabilitację. Zobaczymy, jaki będzie ciąg dalszy – powiedział Talar cytowany przez Radio Zet.

Henryk Talar od 2018 roku wciela się w postać Bogdana Karcza w serialu „Leśniczówka”. Ponieważ zgodnie ze scenariuszem jego bohater porusza się na wózku inwalidzkim, aktor spokojnie może brać udział w zdjęciach do kolejnych odcinków. Dalsze plany zawodowe będą musiały niestety poczekać.

Dzisiaj grzeje: 1.Ks. Isakowicz-Zaleski przekazał Polakom ważny apel. Chodzi o 1 listopada
2.Brakuje Ci już maseczek? Od jutra sieciówka będzie je sprzedawać za bezcen
3.Kiedy Polacy mogą się spodziewać szczepionki na koronawirusa? Jest odpowiedź wiceministra

W Polsce wprowadzą stan nadzwyczajny? Projekt jest na stoleW Polsce wprowadzą stan nadzwyczajny? Projekt jest na stoleCzytaj dalej

- Jakaś taka imaginacja z planu filmowego z "Leśniczówki" zeszła do życia prywatnego. Wózek z „Leśniczówki” służy do moich prywatnych, że tak powiem osobistych spraw. Taka sytuacja - dodał aktor.

Nowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymneNowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówił
  2. Wpadka w "Jednym z dziesięciu". Zawodnik zaskoczył wszystkich swoją odpowiedzią
  3. Lekarze biją na alarm. Potrzebne są natychmiastowe kroki
  4. Śmierć dwóch nauczycieli wstrząsnęła Polską. Pedagodzy obawiają się o swoje życie
  5. Zarażona kobieta uciekła ze szpitala. Wysłano za nią policję
  6. Robisz wszystko według przepisu, a ciasto ciągle pęka? Ania Starmach wyjaśnia jaki błąd masowo popełniają Polacy

Następny artykuł