M jak Miłość: Julia Wróblewska trafiła do szpitala
East News/Fot. Jan Bielecki/East News, Warszawa, 18.06.2019. Konferencja prasowa Rzecznika Praw Dziecka nt. wprowadzenie nowego przedmiotu szkolnego Bezpieczny internet. N/z: Julia Wroblewska
Autor Barbara Bujar - 15 Sierpnia 2020

Aktorka "M jak Miłość" trafiła do szpitala. Wiadomo, co się z nią dzieje

"M jak Miłość" to popularny serial, który wieczorami gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Fani uwielbiają go ze względu na fabułę i wspaniałą obsadę. Wielu z nich śledzi nie tylko losy serialowych postaci , ale także życie prywatne celebrytów i w tym celu obserwuje ich profile w mediach społecznościowych. Niedawno szokującego odkrycia dokonali fani Julii Wróblewskiej. Aktorka podzieliła się z nimi informacją o swoim pobycie w szpitalu.

"M jak Miłość" to serial, który od lat niezmiennie emitowany jest na antenie TVP2. Losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół regularnie obserwowane są przez miliony widzów. Sukces produkcji kryje się w wielu czynnikach. Jednym z nich jest obsada, która co jakiś czas ulega zmianie. Są jednak tacy aktorzy, którzy zasilają skład "M jak Miłość" od samego początku lub dołączyli do niego już wiele lat temu. Należą do nich między innymi: Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Katarzyna Cichopek, Kacper Kuszewski i Anna Mucha. Z produkcją długo związana jest także Julia Wróblewska, której stan zdrowotny doprowadził ostatnio do pobytu w szpitalu.

Popularne krople znikają z aptek w całym kraju. Jeżeli masz je w domu, natychmiast je wyrzućPopularne krople znikają z aptek w całym kraju. Jeżeli masz je w domu, natychmiast je wyrzućCzytaj dalej

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Aktorka "M jak Miłość" powiadomiła o tym swoich fanów.

Julia Wróblewska dorastała na oczach Polaków. Popularność zdobyła już w 2006 roku, kiedy zagrała Michalinę w filmie "Tylko mnie kochaj". Rok później dołączyła do ekipy "M jak Miłość", gdzie od lat wciela się w postać Zosi Warakomskiej. 21-letnia kobieta przyznała się niedawno do swoich poważnych problemów zdrowotnych. Okazało się, że cierpi ona na depresję i z tego powodu uczęszcza na terapię. Ku zaskoczeniu fanów, to nie choroba była przyczyną ostatniej wizyty aktorki w szpitalu. Wróblewska trafiła do niego z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego.

Jak informuje Pomponik, pewnego dnia Julia Wróblewska zaczęła odczuwać silne bóle brzucha. Kiedy po dłuższym czasie objawy nie ustępowały, zaniepokojona aktorka postanowiła pojechać do szpitala i skonsultować swój stan z lekarzem. O swoich przeżyciach opowiedziała na nagraniu, które prosto z placówki opublikowała w mediach społecznościowych.

Film przedstawiał bladą i osłabioną Wróblewską, która zmęczonym głosem zwracała się do swoich fanów. Bóle brzucha były tak silne, że utrudniały jej normalne funkcjonowanie. Młoda kobieta podejrzewała, że w jej organizmie doszło do zapalenia wyrostka robaczkowego, to jednak musiały potwierdzić badania.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej objawy były książkowe. Lekarze nie mogli postawić diagnozy przez ponad dekadę
2. Przełomowa decyzja Biedronki. Wpłynie na wartość naszego koszyka

Aktorka długo czekała na izbie przyjęć, aż w końcu zjawił się lekarz. Specjalista wykonał wszystkie niezbędne czynności i badania, po czym przekazał wyniki pacjentce. Jak się okazało, w jej organizmie nie było widać nic niepokojącego. Wróblewska cały czas oczekuje jeszcze na opinię chirurga.

Wróblewska nie chciała zostać w szpitalu i sama zdecydowała o tymczasowym wypisaniu się do domu. Tam będzie czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Podejrzewa, że przyczyną tak silnego bólu brzucha mogły być problemy trawienne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poseł PiS nagle trafił do szpitala. Sytuacja jest poważna. Media przed chwilą obiegła informacja, że ma koronawirusa
  2. Emerytura Teresy Lipowskiej okazuje się naprawdę zasmucająca. Przepracowała dekady, nie może odpocząć
  3. Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Jasnowidz ostrzega przed wielkim zagrożeniem dla Polski
  4. Koronawirus na weselu. Aż 600 osób objętych kwarantanną, jest mocny komentarz Inspektora Sanitarnego
  5. Każdego roku zabija miliony osób na całym świecie. Objawy choroby wieńcowej powinien znać każdy
  6. Kasia Cichopek kręci swoją zgrabną nóżką. Przebojowe nagranie zamieściła na TikToku

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł