Maciej Stuhr otrzymuje wiadomości
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 05.03.2020 Uroczysta premiera filmu Sala samobojcow. Hejter n/z: STUHR MACIEJ MACIEK
Autor Klaudia Gaicka - 18 Lipca 2020

Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

Maciej Stuhr przeżywa ostatnio bardzo ciężki czas. Jego ojciec Jerzy Stuhr trafił do szpitala z powodu udaru. Mało tego, aktora męczą antyfani ojca, którzy wysyłają do niego okropne wiadomości pełne hejtu. Szokujące jest, jak podli mogą być ludzie.

Maciej Stuhr przeżywa ostatnio bardzo ciężki czas. Nie dość, że jego ukochany ojciec trafił do szpitala, to otrzymuje on okrutne wiadomości. Ojciec Macieja, słynny aktor Jerzy Stuhr wciąż przebywa w szpitalu, gdzie został przetransportowany helikopterem. Lekarze nie chcieli tracić ani jednej cennej minuty, ponieważ aktor miał stan przedzawałowy.

Tragedia w województwie łódzkim. Nastolatka zginęła na oczach bliskichTragedia w województwie łódzkim. Nastolatka zginęła na oczach bliskichCzytaj dalej

Maciej Stuhr otrzymuje okrutne wiadomości od antyfanów jego ojca

Niestety to nie pierwsze ciężkie medyczne kłopoty Jerzego Stuhra. Kilka lat temu wygrał walkę z nowotworem krtani oraz przeszedł zawał serca. Po tych traumatycznych wydarzeniach zaczął pomagać pacjentom onkologicznym.

Kiedy wydawało się, że aktor już niedługo powróci na deski teatru, pandemia COVID-19 pokrzyżowała mu artystyczne plany. Stan przed udarowy zaskoczył go na urlopowym weekendzie na Podhalu. Rodzina cały czas wspiera aktora i liczy na jego szybki powrót do zdrowia. O okrutnych wiadomościach, które dostaje syn aktora Maciej Stuhr, wspomniała Krystyna Janda.

Jak podaje portal Wprost.pl, z relacji Krystyny Jandy wynika, że rodzina Stuhrów dostaje nienawistne wiadomości. Maciej Stuhr zaczął otrzymywać SMS-y o treści: „Umrze ci ojciec” i „Niech zdechnie”.

– To jest straszne. Co to jest za naród? Co to są za ludzie? Co to za okrutnicy, bez uczuć i honoru? Nie mogę tego zrozumieć – stwierdziła.

Aktorka wyjawiła, że ludzie, którzy w imieniu rodziny zajmują się ich korespondencją, są w ogromnym szoku tym, co każdego dnia muszą czytać.

– To jest czyste zło – podsumowała.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Janda dostała wiadomość ze szpitala od Jerzego Stuhra. Znamy jej treść

2. Wygrali batalię o abonament RTV, nie będą płacić. Wyrok daje nadzieję dla Polaków

Eksperci określają stan Jerzego Stuhra jako ciężki, ponieważ udar jest bezpośrednim zagrożeniem zdrowia i życia pacjenta. Jego rodzina cały czas jest przy nim i swój kontakt z mediami ograniczyła jedynie do wydania oficjalnego oświadczenia. Najbliższym chorego zależy na prywatności i poszanowaniu stanu, w którym znajduje się aktor.

- Sytuacja jest trudna, ale pacjent szybko wraca do formy. Najbliższe dni okażą się kluczowe, zatem prosimy o dobre myśli i o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym momencie - czytamy w oficjalnym komunikacie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaginęła młoda dziewczyna. Ludzie nie zostawili na niej suchej nitki
  2. Nie tylko Kurski miał unieważnione małżeństwo. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej, ale nikt nie miał świadomości;
  3. Tragedia w województwie łódzkim. Nastolatka zginęła na oczach bliskich
  4. Poważna zmiana w polskim szkolnictwie. Wejdzie w życie wraz z początkiem września
  5. Choroby, które można pomylić z rakiem. Ich objawy są identyczne
  6. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice

Następny artykuł