Maciej Stuhr odwiedził swojego ojca w szpitalu
youtube.com/Plotki Rozrywka
Autor Barbara Bujar - 20 Lipca 2020

Zrobili niesamowitą niespodziankę Stuhrowi. Aktor miał wspaniałych gości

Maciej Stuhr zrobił niespodziankę swojemu ojcu. Wraz z żoną i synem postanowili odwiedzić go w szpitalu. Aktor trafił tam tydzień temu z podejrzeniem udaru mózgu. Teraz powoli wraca do siebie i w każdej chwili może liczyć na wsparcie rodziny. Uroczy kadr z drogi do szpitala umieściła w sieci żona Macieja.

Jerzy Stuhr od tygodnia jest pacjentem jednej z krakowskich placówek medycznych. Aktor trafił do niej w nocy z niedzieli na poniedziałek. Jego stan zdrowia pogorszył się podczas weekendu na Podhalu, o czym miała informować żona pacjenta, Barbara Stuhr. Zarówno kobieta, jak i cała rodzina mężczyzny, w tym syn Maciej Stuhr, od samego początku bardzo martwili się o jego zdrowie.

- Najbliższe dni okażą się kluczowe, zatem prosimy o dobre myśli i o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym momencie – podali najbliżsi aktora w oświadczeniu dla PAP.

IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Zagrożonych jest 12 województwIMGW wydało pilne ostrzeżenie. Zagrożonych jest 12 województwCzytaj dalej

Maciej Stuhr odwiedził ojca w szpitalu. Podał też informacje na temat jego stanu zdrowia

Jak informuje Plejada, podejrzenie udaru mózgu to nie pierwszy poważny problem zdrowotny aktora. Kilka lat temu u Jerzego Stuhra stwierdzono zawał serca. Dodatkowo lekarze wykryli u niego także zmiany nowotworowe. Mężczyzna zmagał się z rakiem krtani, a po wygranej bitwie z chorobą zaczął pomagać pacjentom onkologicznym. Zdrowie było dla niego najważniejsze, z tego powodu zaangażował się także w walkę ze smogiem. W zeszłym tygodniu okazało się, że sam potrzebuje pomocy.

Choroba aktora spowodowała niepokój u całej jego rodziny, znajomych i wielu fanów. 13 lipca do sieci trafiły informacje, że mężczyzna czuje się jeszcze gorzej. Na szczęście był to stan przejściowy. Z informacji, które w rozmowie z Radiem Zet przekazał Maciej Stuhr, wynikało, że jego ojciec dochodzi do siebie.

- Dobre wieści w/s stanu zdrowia Jerzego Stuhra. Aktor od wczoraj jest w szpitalu w Krakowie - dokąd trafił z udarem mózgu. "Powoli wraca do siebie" – cytuje portal Plejada.

W trudnych chwilach aktor cały czas może liczyć na wsparcie swojej rodziny. Niedawno w mediach społecznościowych pojawiło się urocze zdjęcie, które opublikowała żona Macieja Stuhra, Katarzyna Błażejewska-Stuhr. Opis mówił sam za siebie.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważna zmiana w polskim szkolnictwie. Wejdzie w życie wraz z początkiem września

2. Popularny bank zmienia cennik i podnosi opłaty. O darmowym bankomacie możesz zapomnieć

- Dostawa prasy do szpitala dla najstarszego ze Stuhrów – napisała kobieta.

Na fotografii można męża pani Kasi i ich wspólnego syna. Oboje znajdują się przed krakowskim szpitalem, w którym w dalszym ciągu przebywa Jerzy Stuhr. Cała rodzina wybrała się tam po to, aby zrobić mu niespodziankę i złożyć miłą wizytę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające zachowanie kobiety w autobusie. Wszystko się nagrało [wideo]
  2. Co się z nim dzieje? Tymoteusz Szydło zapadł się pod ziemię miesiące temu;
  3. Tragedia w województwie łódzkim. Nastolatka zginęła na oczach bliskich
  4. Poważna zmiana w polskim szkolnictwie. Wejdzie w życie wraz z początkiem września
  5. Choroby, które można pomylić z rakiem. Ich objawy są identyczne
  6. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice

Następny artykuł